Zaproszenia na Chrzest na telefon

Zaproszenia na Chrzest na telefon | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na Chrzest na telefon to bardzo modne i oryginalne rozwiązanie, aby poprosić bliskich o przybycie na uroczystość. Personalizowany tekst, przepiękne grafiki, które pozwolą wybrać zaproszenie na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca zachwycą wszystkie obdarowane osoby. Zaproszenia w wersji elektronicznej to...

Zaproszenia na Chrzest na telefon to bardzo modne i oryginalne rozwiązanie, aby poprosić bliskich o przybycie na uroczystość. Personalizowany tekst, przepiękne grafiki, które pozwolą wybrać zaproszenie na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca zachwycą wszystkie obdarowane osoby. Zaproszenia w wersji elektronicznej to zarazem szybka, łatwa, jak i efektowna forma zaproszenia na przyjęcie dziecka. Pozwolą na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy, ponieważ gości zaprosisz tylko jednym kliknięciem!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Elektroniczne zaproszenia na Chrzest Święty

Chrzest Święty jest uroczystością utrzymaną w bardzo podniosłej atmosferze. Nic w tym dziwnego - to chwila, w której dziecko przyjmowane jest do wspólnoty chrześcijańskiej. To wielkie wydarzenie dla maluszka, ale też jego rodziny. Właśnie z tego powodu wielu rodziców chce wyprawić swojemu dziecku cudowne przyjęcie w gronie najbliższych. To znakomity sposób na podkreślenie charakteru uroczystości oraz jej znaczenia. Zamierzacie zorganizować swojemu maluszkowi tego rodzaju przyjęcie? Wobec tego na pewno przydadzą Wam się gustowne dekoracje oraz dodatki, dzięki którym całość nabierze unikalnego stylu. Jeśli lubicie pomysłowe i nowoczesne rozwiązania, bez wątpienia docenicie cyfrowe zaproszenia na Chrzest Święty!

Nowoczesne zaproszenia na Chrzest Święty

Czym są cyfrowe zaproszenia? To grafiki z personalizowanym tekstem, które za pomocą telefonu lub komputera można przesłać bliskim zamiast klasycznych zaproszeń wykonanych z grubego papieru. Pod względem estetycznym w niczym nie ustępują kartkom, dlatego śmiało użyć ich można podczas planowania tak odświętnego wydarzenia jak chrzciny. Zaproszenia na telefon z różowymi kwiatami to wspaniała propozycja na uroczystość dziewczynki. Bliscy Waszego maluszka będą oczarowani pięknie wykonanym motywem oraz ciekawym rozwiązaniem! Na Chrzest Święty chłopca dobrym pomysłem będą zaproszenia z niebieską grafiką kwiatów oraz bobasa w pieluszce. Pastelowa kolorystyka cudownie wpisuje się w dziecięcy klimat uroczystości i nada jej subtelnego stylu.

Zaproszenie na chrzest chłopiec w kwiatach

Zaproszenia na telefon na Chrzest chłopca

Eleganckie zaproszenia na telefon Chrzest Święty

Zależy Wam na tym, by podkreślić odświętny charakter Chrztu? Możecie zrobić to w modny sposób za pomocą cyfrowych zaproszeń botanicznych. Projekt posiada białe tło, na którym fenomenalnie prezentują się zielone liście eukaliptusa oraz złoty aniołek. Całość jest prześlicznie dopasowana, a wyglądu dopełnia ozdobna czcionka. Takie zaproszenia można z łatwością wysłać za pomocą wiadomości MMS czy czatu internetowego. Dzięki temu szybko i bez najmniejszego problemu dostarczycie zaproszenia wszystkim najbliższym swojej pociechy! Botaniczny motyw to znakomita propozycja na Chrzest dziewczynki lub chłopca. Zaproszenia na telefon z kołyską też bardzo dobrze wpisują się w atmosferę chrzcin. Dodatkowo, utrzymane są w stylistyce boho, która jest absolutnym hitem w tym sezonie!

Zaproszenie na chrzest na telefon aniołek z eukaliptusem

Personalizowane zaproszenia na telefon

Cyfrowe zaproszenia na Chrzest personalizowane

Jeśli lubicie styl boho i nawiązania do natury, spodobają Wam się zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem. Fotografia pozwoli jeszcze lepiej spersonalizować produkt oraz nadać mu bardzo osobisty charakter. To sprawi, że goście niewątpliwie docenią serce włożone w przygotowanie takiej uroczystości. Zaproszenia ze zdjęciem oraz personalizowanym tekstem ułożonym przez Was osobiście na długo zapadną w pamięci wszystkich bliskich, którzy je otrzymają. Czcionka wykorzystana w projekcie jest czytelna i ładnie wygląda na jasnym, beżowym tle. Grafiki liści i gałązek dopełniają wygląd całości, dzięki czemu zaproszenia prezentują się bardzo interesująco i unikalnie. Przy ich pomocy na pewno uda Wam się mile zaskoczyć wszystkich krewnych!

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się