Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka | ZlotyAniol.pl
Przepiękne prezenty dla dziecka z okazji narodzin. Zestawy upominkowe zawierają praktyczne drobiazgi, takie jak gryzaczki, maskotki czy muślinowe pieluszki. Praktyczne dodatki idealnie sprawdzą się dla każdego noworodka i nie może ich zabraknąć w pierwszych miesiącach życia. W naszej ofercie znajdują się również...

Przepiękne prezenty dla dziecka z okazji narodzin. Zestawy upominkowe zawierają praktyczne drobiazgi, takie jak gryzaczki, maskotki czy muślinowe pieluszki. Praktyczne dodatki idealnie sprawdzą się dla każdego noworodka i nie może ich zabraknąć w pierwszych miesiącach życia. W naszej ofercie znajdują się również urocze niezbędniki zawierające praktyczne drobiazgi mające za zadanie przynieść maluszkowi szczęście oraz bogactwo. Śliczne zestawy znakomicie sprawdzą się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki w dopasowanych lub uniwersalnych kolorach. Wysokiej jakości produkty zapakowane i wręczone w eleganckiej formie to idealny prezent dla kochanego maluszka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prezenty na narodziny dziecka

Pomysłowy i ciekawy prezent pozwoli pięknie powitać dziecko na świecie. I choć maluszek nie będzie w stanie docenić miłego gestu, na pewno zrobią to świeżo upieczeni rodzice. Jeśli zamierzasz odwiedzić ich z gratulacjami - oraz by poznać ich małą pociechę - sprawisz im wielką przyjemność, przynosząc ze sobą wyjątkowy podarunek. Taki prezent może być bardzo symboliczny - nawet nieduży upominek pokaże, jak wiele znaczy dla Ciebie ich szczęście. Praktyczny podarunek również sprawdzi się znakomicie. Użyteczne akcesoria w postaci pieluszek, ubranek czy gadżetów dla dzieci będą z pewnością przydatne w pierwszych miesiącach życia maluszka. Wysokiej jakości kosze prezentowe, pomysłowe upominki i oryginalne dodatki - wybierz swój ulubiony wariant i zaskocz najbliższych nietuzinkowymi gratulacjami.

Elegancki prezent dla noworodka

Gustowny zestaw prezentowy to coś, co zdecydowanie dobrze sprawdzi się w ramach gratulacji dla młodych rodziców. Nie tylko fenomenalnie wygląda, ale przy okazji będzie także bardzo użyteczny. W środku zestawów można znaleźć bowiem wiele praktycznych produktów. Drewniana skrzynia dla dziewczynki lub chłopca zawiera skarpetki, pudełko na pierwszy ząbek, kupon lotto, świeczkę na roczek, woreczek na pieniądze oraz słonika na szczęście. Każdy z drobiazgów ma wyjątkowe znaczenie i nadaje całości niepowtarzalny charakter. Jeśli szukasz użytecznego prezentu, możesz też wybrać skrzynię z pluszowym misiem, drewnianym pudełkiem na zęby, woreczkiem na dowolny drobiazg lub banknot i czekoladkami. Wewnątrz zestawu znalazła się też tabliczka z napisem “Witaj na świecie”.

Prezent na narodziny miś w skrzyni

Kosz prezentowy na narodziny dziecka

Oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka

Prezent wręczany młodym rodzicom z okazji narodzin dziecka może mieć dowolną formę. Jeśli zamierzasz przygotować go samodzielnie, puść wodze fantazji i stwórz coś, co zapamiętają na długo. Bardzo ciekawym, gotowym produktem jest zestaw tabliczek do zdjęć. Można wykorzystać je do fotografowania rozwoju maluszka w pierwszych miesiącach życia. Tabliczki zamknięte są w lnianym woreczku ozdobionym grafiką wózka i personalizacją. Okrągłe i wykonane z drewna prezentują się naprawdę estetycznie. Każda tabliczka posiada motyw roślinny oraz napisy: dwanaście miesięcy i dodatkowo “Roczek”. Tabliczki z całą pewnością uatrakcyjnią zdjęcia dziecka przez pierwszy rok jego życia. Dzięki temu młodzi rodzice zyskają rewelacyjną pamiątkę.

Prezent na narodziny chłopca i dziewczynki

Duża skrzynia z jasnego drewna stanowi piękne opakowanie dla prezentu na narodziny. Wewnętrzna strona wieka ozdobiona została ciekawym i oryginalnym motywem ze skarpetkami, a personalizacja dodaje całości wyjątkowego charakteru. Na naturalnej wełnie drzewnej ułożony jest z kolei album pamiątkowy. Do kompletu dołączone zostały czekoladki, woreczek na osobisty drobiazg, pudełko na ząbki oraz szydełkowy gryzak dla maluszka. To czarująca propozycja dla dziewczynki czy chłopca. Box na narodziny dziecka również będzie śliczną niespodzianką. W jego wnętrzu znalazła się bowiem piękna muślinowa pieluszka ze zwierzątkami, zabawne kapcie dla najmłodszych, gryzak z drewna i zawieszka do smoczka. Charakteru dopełnia ozdobna tabliczka z drewna!

Prezent na narodziny gryzaczek i album botaniczny

Symboliczny prezent na narodziny

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się