Gratulacje dla rodziców

Gratulacje dla rodziców | ZlotyAniol.pl
Przepiękne prezenty dla szczęśliwych Młodych Rodziców z okazji narodzin dziecka. W eleganckich zastawach umieszczono pyszne słodycze, butelki znakomitego wina musującego oraz praktyczne dodatki dla noworodka. Gustownie zapakowane wina pozwolą wznieść toast za zdrowie maluszka. Najwyższej jakości produkty zapakowano...

Przepiękne prezenty dla szczęśliwych Młodych Rodziców z okazji narodzin dziecka. W eleganckich zastawach umieszczono pyszne słodycze, butelki znakomitego wina musującego oraz praktyczne dodatki dla noworodka. Gustownie zapakowane wina pozwolą wznieść toast za zdrowie maluszka. Najwyższej jakości produkty zapakowano eleganckie skrzynie z jasnego drewna dzięki czemu upominki prezentują się wspaniale i zyskują wspaniały ekologiczny charakter. Na upominkach umieszczono staranie dopasowane tematycznie grafiki w najmodniejszych stylach np. boho lub rustykalnym. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Gratulacje dla rodziców - prezenty na narodziny

Twoi bliscy oczekują narodzin pociechy? Termin rozwiązania zbliża się coraz bardziej? Dobrze jest więc pomyśleć o upominku, który będziesz mógł wręczyć im podczas pierwszych odwiedzin. Taki podarunek można też kupić już po porodzie, jednak zastanowienie się nad nim wcześniej pozwoli uniknąć pośpiechu i stresu. Z całą pewnością prezent wręczony razem z gratulacjami sprawi wielką przyjemność Twoim bliskim. A jeśli nie wiesz, co wybrać na tego rodzaju podarunek - dobrze, że tu trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz wiele stylowych i ciekawych propozycji, które zachwyciły już wielu młodych rodziców. Co więcej, możesz zamówić je z dostawą prosto do domu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i wygodnie zdobędziesz wspaniały prezent!

Gratulacje z okazji narodzin dziecka

Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na pogratulowanie bliskim osobom różnorodnych osiągnięć i wydarzeń, jest wręczenie im butelki wysokiej jakości alkoholu. Z pewnością chętnie wzniosą one toast za swoje zdrowie, a także zdrowy rozwój maluszka. Młodym rodzicom śmiało wręczyć możesz butelkę różowego wina ozdobioną specjalnie zaprojektowaną etykietą z napisem “Gratulacje!”. Alkohol dodatkowo zamknięty jest w różowym pudełku z grubej tektury, na którym znalazła się naklejka w podobnej stylistyce! Spójny i personalizowany komplet sprawi prawdziwą przyjemność obdarowanym osobom. Młoda mama karmi piersią? W takim wypadku możesz z powodzeniem podarować bliskim wino bezalkoholowe w skrzyni. Ładne opakowanie i mleczne czekoladki sprawią, że taki upominek będzie niezapomnianą niespodzianką!

Gratulacje dla rodziców wino w pudełku różowe

Wino z gratulacjami na narodziny

Prezent na narodziny dziecka

Symboliczny podarunek będzie świetnym rozwiązaniem na narodziny dziecka. Młodzi rodzice mogą zachować go na pamiątkę tego szczególnego wydarzenia. W ten sposób za każdym razem, gdy na niego spojrzą - przypomną sobie, jak szczęśliwi byli tego dnia. To piękny sposób na sprawienie radości bliskim. Prezent na narodziny dziecka w jasnym pudełku z drewna wygląda bardzo estetycznie. Wnętrze opakowania zdobi biała kartka z eleganckim i minimalistycznym nadrukiem. Personalizowane gratulacje prezentują się na niej wspaniale. W pudełku znajduje się figurka złotego słonika z uniesioną trąbą na szczęście. W skład prezentu wchodzi też woreczek z organzy wypełniony mlecznymi czekoladkami. 

Oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka

Kosze prezentowe stanowią niezawodny podarunek na dowolną okazję. Można w nich znaleźć wysokiej jakości produkty, które oczarują każdego młodego rodzica. Kosz prezentowy w skrzyni z winem, maskotką i pudełkiem na ząbek idealnie wpisuje się w klimat narodzin dziecka. Do zestawu dołączone są smakowite cukierki, woreczek na pieniądze lub osobisty drobiazg, słonik na szczęście i para białych skarpetek dziecięcych. Wszystkie produkty ułożone zostały na dekoracyjnej wełnie drzewnej, która pięknie dopełnia podarunek. Wspaniałą propozycją na prezent dla młodych rodziców jest także skrzynia z albumem pamiątkowym dla dziecka. Będą oni mogli wypełnić je wspomnieniami z pierwszych miesięcy jego życia. Zestaw przygotowany został z dbałością o najmniejszy szczegół, dlatego prezentuje się naprawdę szczególnie! 

Gratulacje dla rodziców księga i maskotka

Zestaw prezentowy dla młodych rodziców

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się