Zaproszenia na Bierzmowanie

Zaproszenia na Bierzmowanie | ZlotyAniol.pl
Bierzmowanie to ważny moment w życiu każdego chrześcijanina. Podczas tak ważnego wydarzenia nie może zabraknąć rodziny oraz bliskich, więc warto zadbać o eleganckie zaproszenia na uroczystość. W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia wykonane w oparciu o najnowsze trendy graficzne: minimalistyczne, botaniczne....

Bierzmowanie to ważny moment w życiu każdego chrześcijanina. Podczas tak ważnego wydarzenia nie może zabraknąć rodziny oraz bliskich, więc warto zadbać o eleganckie zaproszenia na uroczystość. W naszej ofercie znajdziecie zaproszenia wykonane w oparciu o najnowsze trendy graficzne: minimalistyczne, botaniczne. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania oraz posiadają w komplecie dopasowane koperty. To doskonały sposób na powiadomienie i zaproszenie swoich bliskich na uroczystość z okazji przyjęcia sakramentu Bierzmowania. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na bierzmowanie

Do sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego zaliczane są Chrzest Święty, Eucharystia inaczej nazywana Pierwszą Komunią, a także bierzmowanie. I choć szczególnie mocno świętuje się dwa pierwsze, to ten trzeci stanowi równie, o ile nawet nie bardziej istotne, wydarzenie. Dlaczego? Chrzest zazwyczaj przyjmują małe dzieci, za które decyzję podejmują rodzice. Przy Komunii dziewczynki i chłopcy są zdecydowanie starsi, jednak wciąż nie do końca pojmują powagę i znaczenie uroczystości. Natomiast do bierzmowania przystępują nastolatkowie w wieku 14. do 18. lat. Bez najmniejszych wątpliwości sprawia to, że uroczystość ma niezwykle szczególny charakter. Co więcej, bierzmowanie stanowi pewnego rodzaju kontynuację Chrztu, dlatego z pewnością warto jest celebrować je w należyty sposób. Jakie produkty przydatne będą w trakcie organizacji uroczystości?

Eleganckie zaproszenia na bierzmowanie do wypisania

Bierzmowanie stanowi niezwykle odświętną ceremonię, która odbywa się w kościele. Sakramentu kandydatom udziela biskup, a w trakcie uroczystości obecni są także świadkowie osobiście wybrani przez każdą osobę przystępującą do bierzmowania. Po ceremonii często kandydaci wraz z rodzicami organizują przyjęcie dla najbliższych: dziadków, Chrzestnych, wujostwa czy rodzeństwa. Jeśli zamierzasz zaprosić na bierzmowanie rodzinę oraz jej przyjaciół, potrzebne Ci będą gustowne zaproszenia. Kartki wykonane z grubego papieru to niezawodny dodatek na tego rodzaju przyjęcia. Zaproszenia na bierzmowanie dobrze jest dopasować do odświętnego charakteru uroczystości. Biało-złoty motyw z pewnością bezbłędnie oddaje klimat takiego wydarzenia. Zaproszenia do wypisania z gołąbkiem stanowią rewelacyjny przykład ślicznego i gustownego dodatku na bierzmowanie.

Zaproszenia na bierzmowanie z gołąbkiem złoty

Zaproszenia na bierzmowanie biało-złote

Zaproszenia na bierzmowanie dla świadka

Oprócz kandydata i biskupa, świadek jest najistotniejszą postacią w trakcie bierzmowania. Jego rola nie ogranicza się jedynie do poświadczenia odbycia sakramentu, ale ma zdecydowanie szerszy charakter. Świadek powinien bowiem świecić przykładem oraz wspierać kandydata w podążaniu drogą Chrystusa. Jak zaprosić go na bierzmowanie? Estetyczne zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na pewno pozwolą zrobić to w estetyczny oraz niebanalny sposób. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór najlepiej dopasowany do organizowanej przez siebie uroczystości - zwłaszcza, jeśli planujesz przyjęcie dla bliskich. Botaniczne zaproszenia na bierzmowanie z gołąbkiem oraz eukaliptusem to odpowiedź na aktualne trendy. Doskonale sprawdzi się podczas planowania uroczystości w naturalnej odsłonie. 

Zaproszenia na bierzmowanie botaniczne z gołąbkiem eukaliptus

Modne zaproszenia do wypisania na bierzmowanie

Personalizowane zaproszenia na bierzmowanie

Zaproszenia do wypisania czy personalizowane to zdecydowanie najczęściej wybierane dodatki na różnorodne uroczystości - także bierzmowanie. Jeśli ktoś ma szczególne zdolności lub lubi tego rodzaju aktywności, może wykonać zaproszenia DIY. Bez wątpienia zaskoczy w ten sposób swoich bliskich. Gotowe zaproszenia na bierzmowanie z pewnością jednak wystarczą i będą stylowym rozwiązaniem na uroczystość. W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości propozycje stworzone specjalnie na tę okazję. Zaproszenia personalizowane w klasycznej odsłonie, podobnie jak te wypisania, podkreślą odświętny klimat bierzmowania. Z kolei rustykalne, botaniczne czy boho motywy będą wspaniałym sposobem na przygotowanie modnej uroczystości dla swojego dziecka.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się