Boho Oh Boy

Dekoracje na Chrzest chłopca boho | ZłotyAnioł.pl
Chrzest Święty to pierwszy i najważniejszy sakrament w życiu każdego chrześcijanina. To przyjęcie maluszka do wspólnoty Kościoła. Nasze zaproszenia, serwetki, dekoracje sali i stołu, personalizowane pamiątki Chrztu Świętego z kolekcji dla chłopca boho Oh Boy stworzą piękną oprawę tej ważnej uroczystości. Styl boho...

Chrzest Święty to pierwszy i najważniejszy sakrament w życiu każdego chrześcijanina. To przyjęcie maluszka do wspólnoty Kościoła. Nasze zaproszenia, serwetki, dekoracje sali i stołu, personalizowane pamiątki Chrztu Świętego z kolekcji dla chłopca boho Oh Boy stworzą piękną oprawę tej ważnej uroczystości. Styl boho oczaruje wszystkich zaproszonych gości i stworzy wyjątkową atmosferę.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Kolekcja Oh Boy - Chrzest Święty boho

Styl boho znany jest od dziesięcioleci, ale to w ostatnich latach stał się prawdziwym hitem podczas różnego rodzaju przyjęć i uroczystości. Pojawia się także w trakcie chrzcin. Nic w tym zresztą dziwnego - odpowiednio zastosowany styl boho pozwala w piękny sposób ocieplić dowolne wnętrze. I właśnie zgodnie z taką myślą powstała nasza kolekcja dekoracji i dodatków Oh Boy. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie produkty stworzone są specjalnie na chrzciny chłopca. Malownicze motywy, personalizowane nadruki oraz eko dodatki wspaniale sprawdzą się podczas uroczystości Twojego syna. Bez najmniejszych wątpliwości uzyskany rezultat będzie czarujący i niezwykle modny. Zajrzyj do naszych propozycji i stwórz swoją własną aranżację, która uatrakcyjni chrzciny dziecka.

Boho dekoracje na chrzciny chłopca

Kolekcję Oh Boy wyróżnia motyw chłopięcych ogrodniczek znajdujący się na wielu produktach. W ten sposób możesz sprawić, że boho aranżacja będzie naprawdę szczególna. Plakat na Chrzest z imieniem dziecka oraz pięknie wykonaną grafiką to doskonała propozycja na dekorację wnętrza podczas uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół. Za jego pomocą możesz całkowicie odmienić wygląd własnego domu, lokalu w restauracji czy innego miejsca. Plakat zawieszony przy wejściu albo pustej ścianie na pewno od razu wpadnie w oko każdej z zaproszonych osób. Nieco mniejszą wersją takiej personalizowanej dekoracji jest topper na tort. Wykonany z wysokiej jakości papieru oraz długich szpikulców na pewno wspaniale wyglądać będzie na dowolnym cieście. 

Plakat na chrzest oh boy boho

Personalizowany plakat na Chrzest chłopca

Ozdoby eko na Chrzest Święty

Planując aranżację stołu czy wnętrza na chrzciny swojego syna, pamiętaj o dodatkach, które w niezawodny sposób dopełnią rezultat. Idealnym przykładem takich produktów na Chrzest boho są ozdoby z naturalnych materiałów. Jakie artykuły sprawdzą się w tej roli najlepiej? Zdecydowanie polecić możemy dekoracje i dodatki wykonane z drewna, papieru, juty, koronki czy wikliny. Każdy z tych elementów z całą pewnością pozwoli sprawić, by wystrój na przyjęcie był jeszcze bardziej wyjątkowy. Wspaniałym przykładem jest jutowy bieżnik z postrzępionymi brzegami. Taka dekoracja umieszczona na stole podczas chrzcin będzie prezentować się fenomenalnie! Co więcej, możesz z powodzeniem zachować ją także na wiele innych świąt i wydarzeń. 

Chrzest Święty w stylu boho dla chłopca

Jeśli wyprawiasz przyjęcie swojego syna w stylu boho, postaraj się, aby wszystkie dodatki pasowały do takiego motywu. W przypadku podziękowań dla gości również możesz postawić na produkty w odpowiedniej odsłonie. Czekoladki czy lizaki na Chrzest z grafiką chłopięcego kubraczka będą smakowitym pomysłem. Takie podziękowania sprawią bliskim wielką przyjemność oraz w wymowny sposób pokażą im, jak bardzo doceniasz ich obecność w tym szczególnym dniu. Innym świetnym dodatkiem na Chrzest Święty jest księga pamiątkowa. Album z personalizowaną okładką stworzony został zgodnie z myślą przewodnią kolekcji Oh Boy. Rewelacyjnie będzie więc wyglądać ułożony na stole lub w innym dostępnym miejscu na chrzcinach. Goście mogą wypełnić go zdjęciami, poradami i życzeniami, które w przyszłości sprawią maluszkowi mnóstwo radości.

Księga pamiątkowa chrzest boho oh boy

Księga pamiątkowa na Chrzest z imieniem

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się