Rustykalny Złoty Anioł

Chrzest w stylu rustykalnym dekoracje i zaproszenia | ZłotyAnioł.pl
Chrzest Święty to szczególny moment w życiu każdego katolika i jego bliskich. To brama do kolejnych sakramentów świętych. Spraw by ten dzień zapadł w pamięci całej rodzinie. Kolekcja rustykalna Złoty Anioł to wspaniały sposób na dekoracje sali oraz stołu zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Serwetki,...

Chrzest Święty to szczególny moment w życiu każdego katolika i jego bliskich. To brama do kolejnych sakramentów świętych. Spraw by ten dzień zapadł w pamięci całej rodzinie. Kolekcja rustykalna Złoty Anioł to wspaniały sposób na dekoracje sali oraz stołu zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Serwetki, upominki dla gości, plakaty, personalizowane pamiątki Chrztu Świętego w rustykalnym stylu zaskoczą i oczarują zaproszonych gości. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Chrzest w stylu rustykalnym - kolekcja z aniołkiem

W modzie aktualnie królują naturalne trendy - zwłaszcza podczas organizacji przyjęć i różnorodnych wydarzeń. Jeśli więc planujesz właśnie Chrzest Święty swojego dziecka, koniecznie zastanów się na tego rodzaju rozwiązaniem. Chrzciny wyprawione w stylu rustykalnym to bez najmniejszych wątpliwości wspaniały pomysł, który oczaruje wszystkie zebrane osoby. Rustykalne dekoracje potrafią w niezawodny sposób ocieplić wnętrze. Nic w tym zresztą dziwnego - zainspirowane wiejskimi krajobrazami i aranżacjami mają naprawdę niepowtarzalny klimat. Nasza rustykalna kolekcja dekoracji na Chrzest z wianuszkiem oraz złotym aniołkiem to doskonała propozycja na uroczystość Twojego dziecka. Wszystkie produkty wchodzące w jej skład będą fenomenalnie wyglądać na przyjęciu w gronie najbliższych. 

Must-have na Chrzest Święty dziecka

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że istnieje kilka produktów, których nie może zabraknąć podczas Chrztu Świętego. Należą do nich z pewnością świeca oraz szatka dla dziecka. Jak je wybrać? Doskonałym dodatkiem będzie personalizowana szatka, która nie tylko stanie się praktycznym elementem ceremonii, ale też cudowną pamiątką na całe życie. Szatka z kolekcji Rustykalny Złoty Anioł ozdobiona jest oryginalnym nadrukiem, który przyciąga uwagę i prezentuje się niezwykle elegancko. Analogiczny wzór znaleźć można na zaproszeniach. Kartki dostępne są w komplecie z kraftowymi kopertami, w których śmiało można rozesłać je wszystkim bliskim osobom. Tak wykonane zaproszenia na Chrzest z pewnością oczarują każdego z gości.

Szatka do chrztu rustykalny złoty anioł

Szatka do Chrztu z aniołkiem 

Dekoracje na chrzciny w stylu rustykalnym

W naszej kolekcji na Chrzest Święty znalazło się również wiele stylowych dekoracji, które możesz wykorzystać do ubrania wnętrza na uroczystość swojej pociechy. Ozdoby wspaniale wyglądać będą zarówno w prywatnym domu, jak i w wynajętym lokalu. Z powodzeniem możesz więc użyć ich na przyjęciu syna lub córki. Podłużny plakat na Chrzest z imieniem to znakomity pomysł na dekorację podczas tego rodzaju wydarzenia. Można zawiesić go w pobliżu wejścia, aby podkreślić charakter aranżacji już od progu. Taki plakat będzie również fenomenalnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Dekoracje na Chrzest mogą mieć różne rozmiary i formy. Wspaniałym rozwiązaniem jest jadalny opłatek na tort z grafiką wianka i aniołka. Umieszczony na cieście o dopasowanym kształcie na pewno ślicznie sprawdzi się na chrzcinach. 

Opłatek na tort chrzest rustykalny złoty aniopł

Personalizowany opłatek na tort Chrzest Święty

Eko dekoracje na Chrzest Święty

Rustykalna aranżacja z wiankiem w ciepłej kolorystyce przykuwa uwagę i głęboko zapada w pamięci. To naprawdę unikalne rozwiązanie na chrzciny dziecka. Jakie dekoracje na Chrzest Święty w rustykalnej stylistyce jeszcze możesz wykorzystać? Bez dwóch zdań znakomitym dodatkiem do takiej aranżacji będą ozdoby eko. Naturalne dekoracje z juty, drewna, koronki czy kraftowego papieru wspaniale komponują się z produktami z naszej kolekcji. Uzyskana w ten sposób atmosfera oczaruje wszystkie zebrane osoby już od samego progu. Na pewno w ociepleniu nastroju pomocne będą też rustykalne świece pieńkowe z eko stroikiem. Specjalnie zaprojektowane zdobienia z kwiatami oraz jutą powodują, że klasyczna świeczka wygląda oryginalnie i będzie ciekawym rozwiązaniem na Chrzest Święty.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się