Komunia boho z Hostią

Dekoracje komunijne w stylu boho z Hostią | ZłotyAnioł.pl
Komunia w stylu boho to najmodniejsza propozycja tego sezonu. W naszej kolekcji Boho z Hostią znajdziesz piękne zaproszenia, serwetki i dekoracje na Komunię  zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca oraz upominki na podziękowanie dla gości.. Nasze spersonalizowane dekoracje sali z imieniem oraz datą Komunii sprawią,...

Komunia w stylu boho to najmodniejsza propozycja tego sezonu. W naszej kolekcji Boho z Hostią znajdziesz piękne zaproszenia, serwetki i dekoracje na Komunię  zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca oraz upominki na podziękowanie dla gości.. Nasze spersonalizowane dekoracje sali z imieniem oraz datą Komunii sprawią, że uroczystość stanie się wyjątkowa i zapamiętana na lata. Zaaranżuj tę wyjątkową uroczystość w stylu boho i oczaruj swoich bliskich wspaniałą kompozycją dekoracji z naszej kolekcji.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje na Komunię - kolekcja Boho z Hostią

Zastanawiasz się właśnie, w jaki sposób przygotować niezapomnianą uroczystość z okazji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka? Wspaniałym pomysłem może być wykorzystanie panującej aktualnie mody - w ten sposób uzyskasz nowoczesny oraz naprawdę atrakcyjny rezultat. Obecne trendy obejmują głównie rozwiązania eko i nawiązania do natury, które można z powodzeniem łączyć z bardzo eleganckim stylem Komunii. Możesz więc bez żadnego problemu postawić na naszą kolekcję Boho z Hostią zaprojektowaną specjalnie na tę okazję. W jej skład wchodzą ozdoby i dodatki, które niewątpliwie idealnie sprawdzą się podczas uroczystości Twojej córki lub syna. Motyw naturalnego wieńca z kwiatami, trawą pampasową i zbożem znakomicie pasuje do emblematu hostii oraz ozdobnej czcionki. 

Komunijne dekoracje domu w stylu boho

W naszej kolekcji znalazło się wiele produktów zdobionych grafiką przygotowaną zgodnie z najnowszymi trendami. W jej skład wchodzą jednak również eko dodatki i ozdoby, które wspaniale pozwolą dopełnić aranżację na Komunię. Długi plakat z imieniem dziecka w stylu boho to ciekawa dekoracja sali na tego rodzaju przyjęcie. Biały, wysokiej jakości papier stanowi znakomite tło dla ozdobnego nadruku, a personalizacja sprawia, że całość ma niepowtarzalny charakter. Taka dekoracja wspaniale wyglądać będzie podczas uroczystości dziecka. Wśród ozdób boho znajdują się też elementy do ubrania tortu komunijnego. Wspaniałym przykładem jest jadalny opłatek na ciasto z piękną grafiką oraz podpisem. Okrągła dekoracja dobrze wyglądać będzie na torcie o dopasowanej formie - ułóż ją na warstwie kremu lub śmietany, a efekt będzie fantastyczny. 

dekoracja na komunię plakat z listwą boho z hostią

Plakat na Pierwszą Komunię boho

Pierwsza Komunia Święta - jak ubrać stół komunijny?

W trakcie Komunii sporo czasu spędza się przy uroczystym stole. Do jego aranżacji koniecznie wykorzystaj dekoracje pasujące do aranżacji reszty wnętrza - w ten sposób uzyskasz naprawdę znakomity rezultat. Bieżnik z imieniem na Komunię to ładna ozdoba, która pięknie przykryje blat stołu na uroczystość. Wykonany z flizeliny dobrze się układa i dlatego bez dwóch zdań wspaniale wyglądać będzie na odświętnym przyjęciu dla rodziny. Taki bieżnik umieścić można zarówno na obrusie, jak i bezpośrednio na blacie. To bezbłędne tło dla innych ozdób, np. dla tabliczki z imieniem i napisem “Pierwsza Komunia Święta”. Obrazek ustawiony na stole pozwoli podkreślić wyjątkowy charakter uroczystości oraz uatrakcyjnić całą aranżację. 

Dekoracja stołu komunia boho z hostią

Dekoracja stołu komunijnego z imieniem

Eko dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą

Jeśli planujesz zorganizować uroczystość swojego dziecka w stylu boho, koniecznie wykorzystaj do ubrania wnętrza czy stołu eko produkty. Dekoracje wykonane z naturalnych materiałów ładnie skomponują się z motywami boho umieszczonymi na produktach z naszej kolekcji. Dzięki stonowanej kolorystyce szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu z drewnem, jutą czy kraftowym papierem. Cudowny klimat uzyskasz też za pomocą świec w rustykalnej odsłonie. To pięknie wykonane dekoracje, które sprawdzą się bezbłędnie jako ozdoba stołu komunijnego. Biała świeca ze stroikiem z juty to niezawodna ozdoba do aranżacji w stylu boho. Taką świeczkę umieścić można na bieżniku, podstawce albo innej podkładce, która zabezpieczy blat przed ciepłym woskiem. Podczas przyjęcia jednak efekt na pewno będzie czarujący.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się