Kielich w kwiatach

Dekoracje komunijne dla dziewczynki Kielich w kwiatach |ZłotyAnioł.pl
Dekoracje komunijne dla dziewczynki w różowej kolorystyce z motywem kielicha eucharystycznego w otoczeniu różowych kwiatów. Posiadamy piękne dekoracje na stół komunijny typu personalizowany bieżnik, tabliczki na stół oraz dekoracje sali takie jak kakemono. W naszej kolekcji znajdą Państwo również zaproszenia na...

Dekoracje komunijne dla dziewczynki w różowej kolorystyce z motywem kielicha eucharystycznego w otoczeniu różowych kwiatów. Posiadamy piękne dekoracje na stół komunijny typu personalizowany bieżnik, tabliczki na stół oraz dekoracje sali takie jak kakemono. W naszej kolekcji znajdą Państwo również zaproszenia na Komunię, podziękowania dla gości i chrzestnych oraz prezenty komunijne w postaci m.in. księgi pamiątkowej. Jako elegancki dodatek słodkiego stołu proponujemy stylowy personalizowany topper bądź opłatek na tort komunijny. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje komunijne dla dziewczynki - kolekcja Kielich w Kwiatach

Jak przygotować Pierwszą Komunię Świętą córki? Jeśli stoisz przed takim dylematem, obowiązkowo sprawdź naszą kolekcję produktów na tego rodzaju uroczystość. Kolekcja Kielich w Kwiatach zaprojektowana została w taki sposób, aby podkreślić płeć dziecka, a przy okazji nadać niezwykle stylowy i modny charakter całemu wnętrzu. Malownicze kwiaty w różowym odcieniu wspaniale komponują się z tematycznym motywem złotego kielicha. Wiele z produktów można dodatkowo podpisać imieniem córki, co sprawi, że cała uroczystość nabierze niezwykle oryginalnego i ciekawego klimatu. Dekoracje sali i stołu bez dwóch zdań przydadzą się do organizacji przyjęcia dla najbliższych. Świetnie sprawdzą się też księgi pamiątkowe, podziękowania dla gości czy ozdoby tortu komunijnego. 

Stół komunijny dla dziewczynki

Przy stole komunijnym goście zasiądą nie tylko po to, żeby zjeść przygotowany poczęstunek, ale również dla samego spędzenia czasu z najbliższymi. Właśnie dlatego dobrze jest zadbać o wyjątkową aranżację blatu. Goście z wielką przyjemnością zajmą miejsca przy ślicznie udekorowanym stole komunijnym. Blat koniecznie przykryj białym, odświętnym obrusem. Dodatkowo możesz wykorzystać różowy bieżnik z satyny, organzy lub flizeliny. Do kompletu świetnie pasować będą serwetki dekoracyjne. Gładkie chusteczki flizelinowe doskonale nadają się do składania i tworzenia przestrzennych ozdób. Do naszej kolekcji znakomicie pasują białe serwetki z kwiatami i ozdobnym napisem “Pierwsza Komunia Święta”. Taka ozdoba od razu przyciągnie uwagę zebranych osób.

Serwetki dekoracyjne komunia różowe kwiaty

Serwetki na Pierwszą Komunię Świętą

Eleganckie dekoracje komunijne w domu

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej zorganizować można z powodzeniem we własnym domu albo wynajętym lokalu. W obu tych przypadkach wszystkie zebrane osoby z całą pewnością będą się znakomicie bawić. Córka przystępująca do Komunii bez dwóch zdań doskonale zapamięta pięknie przygotowane przyjęcie specjalnie dla niej. Aby wspomnienia były jeszcze łatwiejsze do przywołania, możesz kupić swojemu dziecku album pamiątkowy na Komunię. Księga z motywem kielicha i kwiatów oraz podpisem dziewczynki będzie wspaniale wyglądać podczas uroczystości. Goście z pewnością chętnie wpiszą się do takiego albumu na pamiątkę Twojej córce. Możesz do środka wkleić też zdjęcia z uroczystości, dzięki czemu całość będzie jeszcze bardziej szczególna. 

Ozdoby na Komunię i dodatki

Chętnie wybieraną ozdobą na Pierwszą Komunię Świętą jest plakat z imieniem. To duża i efektowna dekoracja, która ładnie prezentuje się ustawiona na stojaku albo zawieszona na ścianie. Taka ozdoba nie tylko podkreśli szczególny charakter uroczystości, ale przy okazji stanie się także wspaniałym tłem do pamiątkowych zdjęć. W ten sposób uchwycisz chwilę i zapewnisz wszystkim zebranym osobom świetną zabawę. Nie zapominajmy również o torcie na Komunię - to istotna część całej uroczystości. Jak ubrać ciasto? Przydatny bez dwóch zdań jest topper z imieniem, który można umieścić na torcie w dowolnym stylu. Nawet najprostszy wypiek dzięki takiej dekoracji wyglądać będzie fenomenalnie. Twoja córka będzie oczarowana takim rozwiązaniem. 

Plakat komunijny kielich w kwiatach

Plakat z imieniem na Komunię dziewczynki

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się