Komplety: świece+szatki do Chrztu

Komplety: świece + szatki do Chrztu | zlotyaniol.pl
Niezastąpionymi elementami Chrztu Świętego jest świeca oraz szatka do chrztu. Te dwa akcesoria przeważnie przygotowywane są przez chrzestną oraz chrzestnego. Mogą Państwo zakupić gotowe komplety w jednolitym, pasującym do siebie stylu. Do wyboru zestaw w stylu rustykalnym, botanicznym, dziewczęcym oraz ze zdjęciem...

Niezastąpionymi elementami Chrztu Świętego jest świeca oraz szatka do chrztu. Te dwa akcesoria przeważnie przygotowywane są przez chrzestną oraz chrzestnego. Mogą Państwo zakupić gotowe komplety w jednolitym, pasującym do siebie stylu. Do wyboru zestaw w stylu rustykalnym, botanicznym, dziewczęcym oraz ze zdjęciem dziecka. Komplety uniwersalne bądź z personalizowanym imieniem i datą uroczystości będą osobistą pamiątką dziecka z tak ważnej uroczystości w życiu małego chrześcijanina.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Komplety: świece i szatki do Chrztu

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że do najważniejszych elementów na Chrzcie Świętym należą szatka oraz świeca. To bardzo symboliczne elementy, które w trakcie uroczystości powinni mieć przy sobie Rodzice Chrzestni. W odpowiednich momentach Matka Chrzestna przykrywa dziecko szatką, natomiast Ojciec - odpala świecę od paschału stojącego w kościele. Właśnie dlatego to zwykle oni odpowiadają za kupno tych szczególnych akcesoriów na Chrzest. Poszukujesz szatki lub świecy? W takim wypadku bezbłędnym pomysłem będzie porozumienie się z drugim Chrzestnym i wybranie spójnego motywu. W ten sposób zarówno szatka, jak i świeca będą fenomenalnie prezentować się podczas uroczystości i oczarują wszystkie zebrane osoby. Co więcej, będą dla dziecka bezbłędną pamiątką na całe życie.

Szatka i świeca do Chrztu ze złotymi stópkami

Motyw złotych stópek to przepiękny projekt, który można z powodzeniem wykorzystać w czasie Chrztu Świętego. Minimalistyczny motyw w uniwersalnej i eleganckiej kolorystyce bardzo dobrze wygląda na białym materiale. Spójny nadruk znajduje się na szatce i świecy będzie bardzo dobrze wyglądać na Chrzcie oraz pamiątkowych zdjęciach. Uniwersalny komplet na Chrzest pasuje do dziewczynki i chłopca, dlatego bez żadnych wątpliwości cudownie sprawdzi się podczas uroczystości. Wspaniałym rozwiązaniem dla dziecka będzie też zestaw z imieniem. Personalizowane produkty wyglądają równie estetycznie i ciekawie jak te w klasycznej odsłonie, jednak dzięki umieszczeniu podpisu oraz daty nabierają bardzo osobistego charakteru. 

Komplet świeca chusteczka złote stópki z imieniem

Świeca z imieniem z kompletu na Chrzest

Oryginalny zestaw na Chrzest

Szatka podczas Chrztu Świętego symbolizuje czystość - właśnie dlatego powinna mieć biały kolor. Świeca odpalona w trakcie uroczystości z kolei jest znakiem światła i iścia drogą Jezusa. Aplikacje na obu dodatkach mogą jednak przybierać różnorodną formę. Bez dwóch zdań klasyka w kolorach srebra i złota jest ponadczasowym pomysłem. Jeśli jednak zależy Ci na modnym i nietuzinkowym rozwiązaniu, wybierz zestaw na Chrzest w rustykalnym stylu. To świeca oraz chusteczka zdobione minimalistycznym i bardzo czarującym nadrukiem. Znak serduszka umieszczony na obu elementach w cudowny sposób podkreśli miłość, jaką Rodzice Chrzestni darzą maluszka. Z kolei rustykalne elementy - koronka oraz drewniany aniołek - uczynią całość naprawdę gustowną. Tak stylowe rozwiązanie z pewnością głęboko zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób.

Szatki i świece do Chrztu z imieniem dziecka

Akcesoria na Chrzest Święty z podpisem to doskonałe rozwiązanie. Po pierwsze, tego rodzaju produkty wyglądają naprawdę oryginalnie. Po drugie, stanowią niezawodną pamiątkę na całe życie. Personalizowany zestaw na Chrzest z motywem eukaliptusa jest świetną propozycją dla dziewczynki i chłopca. Botaniczna chusteczka i świeca idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Wybierając więc taki zestaw, możecie mieć pewność, że mile zaskoczycie rodziców maluszka. Pięknie jednak prezentować się mogą też uniwersalne komplety. Zestaw na Chrzest z konwalią to subtelna i wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdego. Sprawdźcie koniecznie te i inne nasze projekty, a bez problemu wybierzecie piękny komplet w doskonałej cenie!

Komplet świeca szatka eukaliptus z imieniem

Chusteczka z kompletu na Chrzest Święty

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się