Prezenty dla Księdza/Katechety

Prezenty dla Księdza i Katechety na Bierzmowanie | zlotyaniol.pl
Uroczystość Bierzmowania stanowi kolejny krok w kierunku rozwoju duchowego chrześcijanina. Jest również potwierdzeniem powierzenia swojego życia opatrzności bożej. Ksiądz jak również katecheta to osoby, które prowadzą młodzież przez cały okres przygotowań do Bierzmowania. Stanowią oparcie i źródło wiedzy w...

Uroczystość Bierzmowania stanowi kolejny krok w kierunku rozwoju duchowego chrześcijanina. Jest również potwierdzeniem powierzenia swojego życia opatrzności bożej. Ksiądz jak również katecheta to osoby, które prowadzą młodzież przez cały okres przygotowań do Bierzmowania. Stanowią oparcie i źródło wiedzy w przypadku pojawienia się pytań na temat wiary. Ważnym jest aby podziękować im za ich pomoc i wsparcie w tym niezwykłym okresie w życiu młodego chrześcijanina. Przeróżne smakołyki, zdrowe herbatki oraz kawy zamknięte w drewnianych skrzyniach i pudełeczkach zdobionych personalizowanym podziękowaniem będą wspaniałym upominkiem i jednocześnie pamiątką dla Księdza i Katechety pomagającego w przygotowaniach do przyjęcia tego sakramentu. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prezenty dla księdza lub katechety na bierzmowanie

Bierzmowanie stanowi ostatni z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Przystępuje do niego młodzież w wieku 14-18 lat, a więc po przyjęciu Chrztu oraz Pierwszej Komunii. Kandydaci do bierzmowania są więc już na tyle dojrzali, by bez problemu pojąć powagę oraz charakter celebrowanej okazji. Przygotowania do sakramentu wymagają od nich nauki, a przede wszystkim świadomego przeżywania całego tego szczególnego okresu. Bez najmniejszych wątpliwości na przygotowanie kandydatów ogromny wpływ mają ich rodzice i rodzina, jednak naprawdę wyjątkową rolę odgrywają tu katecheci oraz księża. To oni służą swoją wiedzą oraz wiarą, z których młodzież może korzystać. Miłym gestem będzie więc podziękowanie im za wkład w przygotowania.

Podziękowanie za bierzmowanie

Słowa podziękowania należą się z pewnością wszystkim katechetom czy księżom, którzy wspierają młodzież w przygotowaniach do sakramentu bierzmowania. W ten sposób poczują się oni naprawdę wyjątkowo. Docenienie ich codziennej pracy to naprawdę fantastyczne rozwiązanie. Ciekawym pomysłem będzie na pewno też wręczenie szczególnych prezentów osobom zaangażowanym w przygotowania. Takie podziękowanie dla katechety albo księdza pozwoli podkreślić to, jak bardzo cenisz ich wkład w organizację sakramentu. Płaskie pudełko z dziesiątką różańca to bardzo symboliczny prezent na bierzmowanie dla osób przygotowujących kandydatów. Taki podarunek śmiało wręczyć można więc księdzu albo katechecie, który przez cały ten czas wspierał młodzież.

Podziękowanie za bierzmowanie kielich i czekoladki

Podziękowanie za przygotowanie do bierzmowania

Elegancki prezent dla księdza i katechety

Prezent z podziękowaniem wręczyć może pojedynczy kandydat wraz z rodzicami, choć dużo popularniejszym rozwiązaniem jest przygotowanie wspólnego podarunku od całej grupy. To może być podziękowanie od klasy w szkole albo wszystkich osób przystępujących do bierzmowania w danym kościele. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy tylko i wyłącznie od zainteresowanych osób - każde na pewno sprawi wielką przyjemność obdarowanej osobie i będzie dla niej wspaniałą niespodzianką. Co wybrać na tego rodzaju prezent? Podziękowanie za bierzmowanie dla księdza albo katechety w postaci skrzyni wypełnionej słodyczami w spójnej i eleganckiej stylistyce to bez dwóch zdań bardzo dobry pomysł. Taki prezent od grupy kandydatów wraz z rodzicami przypadnie do gustu każdemu.

Podziękowanie dla księdza lub katechety

Prezent dla katechety czy księdza może mieć różne formy. Mały upominek to uprzejmy gest, który naprawdę wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zwłaszcza gdy wybierzesz dużą czekoladę w ozdobnym opakowaniu. Personalizowana obwoluta nada podarunkowi szczególny charakter. Bardzo interesującą propozycją na podziękowanie dla księdza czy katechety będzie również zestaw w dużej skrzyni. Kosz prezentowy ozdobiony jest personalizowaną kartką ze specjalnie przygotowanym motywem. Na naturalnej wełnie drzewnej wewnątrz skrzyni z kolei ułożone zostały wysokiej jakości produkty eko, które sprawią wielką przyjemność obdarowanej osobie. Słoiczki ze smakowym miodem oraz aromatyczne herbaty w ozdobnych opakowaniach tworzą razem naprawdę fantastyczny zestaw na prezent.

Podziękowanie dla księdza katechety miody i herbaty zestaw II

Zestaw prezentowy dla księdza lub katechety

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się