Miód na podziękowanie Roczek

Miód z podziękowaniem na Roczek
Jednym z pomysłów na prezenty dla gości na przyjęcie z okazji Roczku są małe miodki. Zdobione są często kolorowymi kapturkami przewiązanymi wstążką bądź jutowym sznurkiem. Dodatkowo można nakleić na nie mini etykiety z grafikami w stylu botanicznym, boho lub w innych dziecięcych wzorach. Na etykietach można...

Jednym z pomysłów na prezenty dla gości na przyjęcie z okazji Roczku są małe miodki. Zdobione są często kolorowymi kapturkami przewiązanymi wstążką bądź jutowym sznurkiem. Dodatkowo można nakleić na nie mini etykiety z grafikami w stylu botanicznym, boho lub w innych dziecięcych wzorach. Na etykietach można umieścić personalizowane podziękowanie z imieniem dziecka oraz datą urodzin bądź zwykły napis "Dziękuję". Ten uroczy i przepyszny upominek na pewno zachwyci zebranych gości i będzie dla nich cudowną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Miód z podziękowaniem na Roczek dziecka

Pierwsze urodziny dziecka stanowią wspaniałą okazję do przygotowania wyjątkowego przyjęcia w gronie rodziny oraz przyjaciół. Taką uroczystość wyprawić można z powodzeniem w domu albo wynajętym lokalu. Podczas przyjęcia nie może zabraknąć tortu, smakowitego poczęstunku czy gustownych dekoracji, ale w ostatnim czasie popularność zyskiwać zaczęły również podziękowania dla gości. Czym są? To zwykle drobne upominki wręczane osobom zebranym na danej uroczystości. Takie podziękowania stanowią miły gest wobec bliskich i mają być dla nich podziękowaniem za obecność oraz wsparcie. Mogą przyjmować różnorodne formy, dlatego warto przejrzeć różne warianty przed wyborem swojego ulubionego. Jakie podziękowania na Roczek polecamy?

Podziękowania dla gości na Roczek

Bez żadnych wątpliwości prawdziwym hitem na przyjęciach są naturalne rozwiązania. To produkty eko, które pozwalają zadbać o naszą planetę, a przy okazji prezentują się naprawdę ciekawie i oryginalnie. W te trendy bezbłędnie wpisują się podziękowania dla gości w postaci mini słoiczków wypełnionych miodem z polskiej pasieki. Wysokiej jakości smakołyki z całą pewnością zachwycą wszystkie zebrane osoby bez względu na wiek czy upodobania. Miód w słoiczku ozdobiony jest dodatkowo wyjątkową etykietą, która nadaje mu szczególny charakter. Podziękowanie na Roczek z dużą złotą jedynką dostępne w dwóch wariantach: dla dziewczynki oraz dla chłopca. Każde z nich wykonane zostało w tematycznej i ponadczasowej odsłonie, która rewelacyjnie sprawdzi się podczas urodzin.

Miód podziękowanie złota niebieska jedynka

Eko miód na podziękowania dla gości

Miód to smakowite podziękowanie dla osób zebranych na pierwszych urodzinach dziecka. Tego rodzaju upominki w postaci słodkości można z powodzeniem wręczyć rodzinie i przyjaciołom zebranym na przyjęciu dziewczynki bądź chłopca. Mini słoiczki fantastycznie prezentować się będą na stole z poczęstunkiem. Można ułożyć je bezpośrednio przy nakryciach gości, dzięki czemu na pewno nikt ich nie przegapi. Słoiczki ustawione na talerzach albo tuż obok nich dodatkowo w ciekawy sposób uatrakcyjnią aranżację blatu na Roczek Twojego dziecka. Możesz postawić zarówno na małe słoiczki z miodem, jak i warianty o nietuzinkowym smaku. Miód z orzechami, pomarańczą bądź malinami bez dwóch zdań pozytywnie zaskoczą każdą z zebranych osób. 

Podziękowania na Roczek z imieniem dziecka

Personalizowane podziękowania będą jeszcze bardziej wyjątkową propozycją na podarunek dla gości. Każdy z produktów posiada swój własny, niepowtarzalny charakter uzyskany dzięki specjalnie przygotowanym etykietom. Pięknie wykonane naklejki umieszczone na słoiczkach przykują uwagę gości i podkreślą styl upominków. Podziękowania warto wybrać w zgodzie z motywem przewodnim pierwszych urodzin. W ten sposób rezultat będzie naprawdę wyjątkowy i gustowny bez względu na to, czy upominki będą personalizowane, czy nie. Eleganckie podziękowanie na Roczek z eukaliptusem znakomicie wpisuje się w aktualne trendy botaniczne. Możesz wybrać też piękne projekty na przyjęcie w rustykalnej odsłonie. Czarujący motyw w dziecięcym stylu także bardzo dobrze wypadnie podczas przyjęcia urodzinowego Twojego syna lub córki.

Miód na roczek podziękowanie leśne czary uniwersalny

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się