Mama w kwiatach

Baby Shower Mama w kwiatach| zlotyaniol.pl
Organizacja Baby Shower wymaga równie obszernego przygotowania jak Chrzest czy Roczek dziecka. Warto zadbać o to aby użyte dekoracje były w jednolitym stylu. Kolekcja Natural Mama charakteryzuje się akwarelową grafiką kobiety w ciąży w białej sukni oraz wyrazistymi kwiatami w białej, stłumionej kolorystce. W skład...

Organizacja Baby Shower wymaga równie obszernego przygotowania jak Chrzest czy Roczek dziecka. Warto zadbać o to aby użyte dekoracje były w jednolitym stylu. Kolekcja Natural Mama charakteryzuje się akwarelową grafiką kobiety w ciąży w białej sukni oraz wyrazistymi kwiatami w białej, stłumionej kolorystce. W skład kolekcji wchodzi elektroniczne zaproszenie na przyjęcie z okazji Baby Shower, które stanowi ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych zaproszeń. Wnętrze sali można ozdobić pięknym personalizowanym plakatem umieszczonym w ramie bądź na sztaludze czy balonami w beżowo-białej kolorystyce. Na torcie można umieścić papierowy topper bądź opłatek z grafiką z kolekcji oraz personalizowany imieniem przyszłej mamy i datą imprezy. Rewelacyjną pamiątką tego wydarzenia będzie księga gości zawierająca pamiątkowe wpisy, życzenia i zdjęcia. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Baby Shower w naturalnym stylu - Mama w Kwiatach

Baby Shower to uroczystość organizowana z myślą o przyszłej mamie. W jej trakcie wszystkie przyjaciółki i bliskie krewne ciężarnej spotykają się wraz z nią, aby okazać wsparcie. To również świetna okazja do podzielenia się doświadczeniami czy obdarowania przyszłej mamy wspaniałymi prezentami. Najpierw jednak należy się zabrać za przygotowanie uroczystości. Jak to zrobić? Najlepiej przy pomocy gotowej kolekcji, która pozwoli zadbać o fantastyczny klimat Baby Shower. Mama w Kwiatach to doskonała propozycja na tego rodzaju okazję. Malowniczy motyw kobiety w ciąży i naturalne aplikacje cudownie się ze sobą komponują, tworząc niebanalny rezultat. 

Naturalne Baby Shower - jak przygotować?

Nasza kolekcja powstała w zgodzie z najnowszymi trendami, dzięki czemu wszystkie produkty wchodzące w jej skład prezentują się naprawdę ciekawie i modnie. Możesz z powodzeniem wykorzystać je do przygotowania uroczystości dla swojej przyjaciółki. W kolekcji znajdziesz dekoracje wnętrza i stołu, a także praktyczne dodatki czy podziękowania. Z nimi naprawdę łatwo zorganizujesz uroczystość dla przyszłej mamy.

Zaproszenia na telefon to z pewnością dodatek, który przyda się podczas przygotowań do Baby Shower. To praktyczny produkt, który wygodnie prześlesz gościom. Piękny motyw ciężarnej kobiety w otoczeniu naturalnych elementów przyciąga uwagę i ładnie podkreśla charakter celebrowanej okazji. Przyjaciółki przyszłej mamy od razu zorientują się, na jaką okazję zostały zaproszone. Dla gości możesz z powodzeniem przygotować unikalne podziękowania. Dzięki nim na pewno poczują się wyjątkowo. 

Świeca sojowa baby shower podziękowanie mama w kwiatach

Podziękowanie na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower w naturalnej odsłonie

Unikalne dekoracje ozdobione motywem w naturalnym stylu także będą doskonałym rozwiązaniem na uroczystość. Każda z nich posiada spójny wygląd, dzięki czemu wszystkie razem stworzą fantastyczny rezultat. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na taką okazję. Podłużny plakat z imieniem przyszłej mamy posłużyć może do ozdoby domu, restauracji czy ogrodu. Wystarczy zawiesić go w dobrze widocznym miejscu, aby przyciągnął uwagę każdej z uczestniczek imprezy. Stół ozdobić można nieco mniejszą wersją takiego plakatu. Tabliczka z piękną grafiką w ramie na pewno będzie niezawodnym rozwiązaniem. Warto z pewnością zwrócić uwagę również na dekoracje tortu. Jeśli podczas Baby Shower planujesz podać odświętne ciasto dla przyszłej mamy, topper z imieniem na pewno przyda się do jego ubrania!

Dekoracja sali baby shower mama w kwiatach plakat listwa

Dekoracja sali na Baby Shower

Zorganizuj wyjątkowe przyjęcie dla przyszłej mamy

Kolekcja Mama w Kwiatach zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami naturalnymi. Dzięki temu stanowi stylową i niezawodną propozycję na Baby Shower. Jednak produkty ozdobione autorską grafiką to nie jedyne, co możesz wykorzystać do zorganizowania przyjęcia dla przyszłej mamy. Do takiej aranżacji warto dopasować naturalne ozdoby eko albo dekoracje w analogicznej kolorystyce. W ten sposób wystrój wypadnie jeszcze bardziej ciekawie i oczaruje dziewczyny zaproszone na przyjęcie. Do ozdoby stołu na Baby Shower wykorzystać możesz flizelinowe serwetki: beżowe, kremowe czy zielone będą niezawodnym dodatkiem do aranżacji. Zamiast klasycznej zastawy możesz natomiast postawić na papierowe talerzyki kraft. To wygodne i naprawdę stylowe rozwiązanie na tego rodzaju przyjęcie w gronie najbliższych przyjaciółek przyszłej mamy.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się