Zaproszenia na Chrzest i Roczek

Zaproszenia na Chrzest i Roczek | zlotyaniol.pl
Organizowanie przyjęcia łączącego uroczystość Chrztu oraz Roczek to coraz częstszy wybór wśród współczesnych rodziców. Przygotowanie obu przyjęć osobno jest czasochłonne, bardziej wymagające oraz narzuca konieczność wykorzystania większego budżetu. Przygotowując uroczystość 2w1 rodzice mogą zaoszczędzić mnóstwo...

Organizowanie przyjęcia łączącego uroczystość Chrztu oraz Roczek to coraz częstszy wybór wśród współczesnych rodziców. Przygotowanie obu przyjęć osobno jest czasochłonne, bardziej wymagające oraz narzuca konieczność wykorzystania większego budżetu. Przygotowując uroczystość 2w1 rodzice mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu i gotówki na tego typu przedsięwzięcie. Do wyboru są rewelacyjne wzory zaproszeń w stylu botanicznym, rustykalnym oraz stylowe grafiki dla dziewczynki i chłopca! 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Chrzest i Roczek

Zarówno Chrzest Święty, jak i pierwsze urodziny stanowią wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i jego najbliższych. Rodzice maluszka często z tych okazji organizują uroczystości dla swojej pociechy oraz wszystkich jego bliskich. Tego rodzaju przyjęcia są doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną i świetnej zabawy. Jednak wymagają też dużej ilości planowania i czasem stanowią wyzwanie dla portfela. Mamy na to świetne rozwiązanie! Wystarczy zorganizować jedną wspólną uroczystość na obie okazje. Wielu rodziców decyduje się przenieść Chrzest na późniejszy okres, gdy ich dziecko jest już nieco większe. W takim przypadku połączenie chrzcin z Roczkiem będzie niezawodnym rozwiązaniem. Zorganizowanie wspólnej uroczystości bez dwóch zdań może być świetnym pomysłem w takim dniu. 

Chrzest Święty i Roczek - jedno przyjęcie na dwie okazje

Połączone przyjęcie to spora oszczędność pieniędzy, choćby dlatego, że część produktów wystarczy kupić raz na obie okazje. Jeden tort, jedne winietki czy wspólne dekoracje na Chrzest i Roczek na pewno pozwolą zmniejszyć koszty w porównaniu z wyprawieniem dwóch osobnych przyjęć. Organizacja takiej uroczystości będzie też dużo szybsza. Gościom rozesłać możesz wspólne zaproszenia na oba wydarzenia. W tym celu zaprojektowaliśmy kartki specjalnie na taką okazję. Zaproszenia do wypisania na Roczek i Chrzest stworzone zostały w taki sposób, by jak najlepiej wpasować się w klimat uroczystości. Projekt z misiem i balonikami to niezwykle dziecięca propozycja, która ładnie podkreśli charakter urodzin oraz Chrztu Świętego. Dostępny w niebieskiej oraz różowej wersji można z łatwością dopasować do płci dziecka lub kolorystyki przyjęcia.

Zaproszenia na chrzest roczek miś baloniki różowe

Zaproszenia na Roczek i Chrzest

Oryginalne zaproszenia na Chrzest i Roczek

Zaproszenia do wypisania stanowią praktyczny dodatek na każdego rodzaju okazję. Można z powodzeniem zamówić je z wyprzedzeniem, a potem tylko wypisać, gdy ustalisz już wszystkie szczegóły. W podobny sposób przygotowane są też klasyczne zaproszenia na Chrzest czy Roczek. Jedna kartka na dwie okazje to wygodny pomysł dla rodziców, którzy zamierzają zorganizować jedną uroczystość na urodziny i uroczystość przyjęcia sakramentu. Piękne zaproszenia do wypisania w modnej odsłonie będą trafionym dodatkiem na takie wydarzenie. Motyw umieszczony na kartkach został stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wianek w rustykalnym stylu to malownicza propozycja, która sprawi, że cała uroczystość nabierze gustownego charakteru. Takie rozwiązanie na pewno oczaruje gości.

Zaproszenia do wypisania na Roczek i Chrzest

Modne zaproszenia na Roczek i Chrzest w stylu botanicznym to także wyjątkowa propozycja na uroczystość Twojego dziecka. W szczególności, jeśli planujesz zorganizować przyjęcie w analogicznej odsłonie. Motyw zielonych liści eukaliptusa ładnie prezentuje się na białym, jednolitym tle. Złoty aniołek bezbłędnie wpisuje się w klimat Chrztu Świętego i nadaje całemu projektowi niezwykle elegancki charakter. Motyw w piękny sposób dopełnia ozdobna czcionka, która w stylowy sposób komponuje się z resztą zaproszeń. Kartki sprzedawane w komplecie z białymi kopertami można w estetyczny sposób wręczyć bądź wysłać wszystkim osobom, z którymi zamierzasz celebrować tak wyjątkową okazję. To naprawdę wygodne i stylowe rozwiązanie na Chrzest oraz pierwsze urodziny dziecka.

Zaproszenie na chrzest roczek aniołek z eukaliptusem

Zaproszenia na Chrzest i Roczek

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się