Duch Święty

Kolekcja "Duch Święty"  na Komunię | zlotyaniol.pl
Przepiękna kolekcja dekoracji komunijnych z cudownym nadrukiem białego gołębia otoczonego jasnymi kwiatami na pastelowo-zielonym tle. Motyw gołębia symbolizuje Ducha Świętego zstępującego na dziecko przystępujące do Pierwszej komunii Świętej.  Niesamowicie piękna grafika pasuje idealnie na Pierwszą Komunię zarówno...

Przepiękna kolekcja dekoracji komunijnych z cudownym nadrukiem białego gołębia otoczonego jasnymi kwiatami na pastelowo-zielonym tle. Motyw gołębia symbolizuje Ducha Świętego zstępującego na dziecko przystępujące do Pierwszej komunii Świętej.  Niesamowicie piękna grafika pasuje idealnie na Pierwszą Komunię zarówno chłopca jak i dziewczynki. Organizując przyjęcie świetnym pomysłem jest wybranie dekoracji komunijnych w jednolitym stylu i pasującej kolorystyce. Wspaniałe dekoracje stołów komunijnych typu wizytówki z nazwiskami gości, tabliczki dekoracyjne czy menu. Salę warto ozdobić pasującymi balonami, girlandami, dekoracjami ściennymi czy plakatami. Wspaniałym pomysłem jest stworzenie kącika z księgą pamiątkową oraz instrukcją do niej. Dodatkowo można wyposażyć się w ozdoby tortu na komunię typu opłatek czy topper, dzięki czemu ciasto stworzy wspaniały klimat na słodkim stole.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Kolekcja Duch Święty - dekoracje i dodatki na Komunię

Jak przygotować uroczystość z okazji I Komunii dziecka? Co potrzeba na taką okazję? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, z całą pewnością warto zajrzeć do naszej oferty. Znajdziesz w niej wszystkie produkty niezbędne do zorganizowania Komunii Świętej dziewczynki lub chłopca. Chcesz, by rezultat był naprawdę unikalny i ciekawy? W takim razie bezbłędnym rozwiązaniem będzie wybór jednej z naszych kolekcji. To gotowe zestawy dekoracji i dodatków, które przydadzą się w czasie uroczystości, a przy tym fenomenalnie do siebie pasują. Spójny motyw bez najmniejszych wątpliwości spowoduje, że przyjęcie dla Twojego dziecka nabierze jedynego w swoim rodzaju charakteru. Kolekcja Duch Święty przygotowana została specjalnie z myślą o I Komunii, dlatego we wspaniałym stylu pozwala podkreślić klimat celebrowanej okazji. Znajdziesz w niej zaproszenia, prezenty, dekoracje i wiele innych artykułów, które uatrakcyjnią uroczystość Twojego dziecka. 

Dekoracje na przyjęcie komunijne dziecka

Kolekcja Duch Święty utrzymana jest w modnej, naturalnej odsłonie. Połączenie bieli i zieleni ładnie się ze sobą komponuje, a stonowane odcienie bardzo dobrze sprawdzą się w dowolnym wnętrzu. Motyw gołąbka to bardzo symboliczny element całej kolekcji. Z kolei wianek komunijny z kwiatów nadaje projektowi stylowy i ciekawy charakter. Tego rodzaju nadruk znaleźć się może na najróżniejszych dekoracjach. Winietki z nazwiskami gości albo te do samodzielnego wypisania są idealnym przykładem takich ozdób. Ustawione na stole komunijnym nie tylko przyciągną uwagę i uatrakcyjnią aranżację, ale przy okazji będą też bardzo praktycznym dodatkiem. Wystrój w takiej odsłonie warto uzupełnić bardziej klasycznymi dekoracjami w dopasowanej kolorystyce. Zielone czy białe serwetki, balony oraz papierowe ozdoby to niezawodny pomysł.

Dekoracja na stół tabliczka duch święty

Dekoracja stołu na I Komunię

Podziękowania dla gości na I Komunię

Dekoracje z pewnością są elementem, który w ciekawy sposób pozwala podkreślić charakter celebrowanej okazji. To za ich pomocą do wnętrza wniesiesz nastrój, który natychmiast udzieli się wszystkim zebranym osobom. A skoro jesteśmy już przy temacie gości, niewątpliwie świetnym dodatkiem na I Komunię Świętą Twojego dziecka będą również drobne upominki dla jego bliskich. Takie podziękowania dla gości na pewno sprawią wielką przyjemność obdarowanym osobom. Upominki pokażą im, jak wiele dla Ciebie i Twojego dziecka znaczy ich obecność w tak szczególnym dniu. A te zaprojektowane zgodnie z naszym autorskim projektem będą naprawdę trafionym rozwiązaniem. Śmietankowe krówki czy słoiczki z miodem to sprawdzone pomysły na podziękowania komunijne. Obowiązkowo zobacz też inne, zanim wybierzesz swój ulubiony wariant. 

Pamiątka I Komunii Świętej dla dziecka

W tradycji I Komunii na stałe zapisały się również prezenty dla dziecka. To idealna okazja do sprawienia mu pięknej pamiątki, która nawet po wielu latach przypominać będzie o tak szczególnym dniu. Wspaniałą propozycją na tego rodzaju upominek może być Biblia dla dzieci. Personalizowana okładka z pięknym motywem gołąbka w kwiatach sprawia, że całość wygląda niepowtarzalnie. Imię dziecka oraz data uroczystości dodatkowo powodują, że podarunek ma swój własny charakter. Obdarowane dziecko na pewno będzie zachwycone tak ślicznym i symbolicznym prezentem na Komunię. Inną propozycją jest księga gości. To doskonała pamiątka I Komunii. Album można umieścić w dobrze dostępnym miejscu, aby goście zebrani na uroczystości mogli pozostawić wpisy. W takiej księdze świetnie wyglądać będą również zdjęcia pamiątkowe z Komunii.

Księga pamiątkowa komunia duch święty

Album pamiątkowy na Komunię

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się