Złoty Kielich z eukaliptusem

Kolekcja komunijna Złoty Kielich z eukaliptusem |ZlotyAniol.pl
Dekoracje komunijne w elementach bieli zdobionej eukaliptusem oraz złotym kielichem. Kolekcja Złoty Kielich z eukaliptusem świetnie zaprezentuje się zarówno na uroczystości dedykowanej chłopcu jak i dziewczynce. W kolekcji znalazły się personalizowane oraz uniwersalne produkty takie jak: banery, zaproszenia,...

Dekoracje komunijne w elementach bieli zdobionej eukaliptusem oraz złotym kielichem. Kolekcja Złoty Kielich z eukaliptusem świetnie zaprezentuje się zarówno na uroczystości dedykowanej chłopcu jak i dziewczynce. W kolekcji znalazły się personalizowane oraz uniwersalne produkty takie jak: banery, zaproszenia, podziękowania dla gości, winietki oraz wiele innych. To najmodniejsza propozycja 2024 roku! Wykorzystaj ją na Komunii swojego dziecka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje na Pierwszą Komunię - kolekcja Złoty Kielich z Eukaliptusem

I Komunia Święta to szczególna uroczystość, w której oprócz dziecka i jego rodziców często udział biorą również Chrzestni, dziadkowie czy inne bliskie osoby. Ceremonia w kościele to zdecydowanie najważniejszy element sakramentu, jednak po niej zwykle odbywa się również przyjęcie. Taka uroczystość zorganizowana dla krewnych komunijnego dziecka będzie doskonałym sposobem na celebrowanie tak szczególnego dnia. Przyjęcie komunijne wyprawione w domu czy restauracji na pewno głęboko zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Warto więc zadbać o jego szczegóły, by Twój syn czy córka czuł się naprawdę dobrze. Gotowa kolekcja dekoracji i dodatków na Komunię dziecka będzie z pewnością pomocnym rozwiązaniem. Jakie produkty można w niej znaleźć?

Niezbędnik na I Komunię Świętą dziecka

Co potrzeba na I Komunię Świętą? Z pewnością niektóre produkty są nieco ważniejsze od innych. Tak jest chociażby z zaproszeniami. Trudno wyobrazić sobie organizację przyjęcia czy choćby uroczystości w kościele bez zaproszenia na nie gości. Kartki wykonane z grubego papieru to ponadczasowa propozycja na tak odświętną okazję. A piękny, botaniczny motyw ze złotym kielichem fenomenalnie wpasowuje się w najnowsze trendy i klimat uroczystości. Właśnie dlatego to niezawodny dodatek na I Komunię dziecka. Analogiczny motyw znalazł się też na księdze pamiątkowej czy Biblii, które wręczyć można w ramach prezentu komunijnego. Taka niespodzianka sprawi przyjemność zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Z powodzeniem możesz wybrać więc pomysłowe pamiątki na Komunię dla swojej pociechy, wnuka, chrześniaka czy innej bliskiej osoby.

Zaproszenie komunia do wypisania kielich z eukaliptusem

Zaproszenia do wypisania na Komunię

Dekoracje stołu komunijnego na przyjęcie

Podczas przyjęcia komunijnego goście i dziecko zajmą miejsca przy stole. Zwykle na takiej uroczystości podawany jest poczęstunek, tort oraz napoje, dlatego bez dwóch zdań zebrane osoby wiele czasu spędzą na swoich miejscach. Koniecznie zadbaj więc o piękną aranżację, która pasować będzie do dekoracji wnętrza. Nasza kolekcja utrzymana jest w botanicznej odsłonie połączonej z tematycznymi motywami nawiązującymi do charakteru Komunii. Złoty kielich oraz liście eukaliptusa tworzą razem naprawdę wyjątkowy motyw. Personalizowane winietki na stół komunijny z takim nadrukiem bez żadnych wątpliwości cudownie prezentować się będą podczas przyjęcia. Zwłaszcza, gdy połączysz je z zielonymi serwetkami, świecami czy bieżnikiem. Złocenia oraz biel wspaniale dopełnią stylową aranżację stołu komunijnego. 

Komunia w stylu botanicznym 

Uroczystość Komunii ma niezwykle elegancki charakter, który zdecydowanie zyska dzięki spójnej i stylowej aranżacji wnętrza. Plakat z imieniem na takim przyjęciu pozwoli świetnie podkreślić unikalny klimat. Co więcej, motyw eukaliptusa i złotego kielicha ładnie skomponuje się z innymi produktami z naszej kolekcji. Zielone balony eko czy duży zestaw biało-złotych dekoracji w cudowny sposób odmienią wygląd całego wnętrza. Dekoracje sali, stołu czy tortu to z pewnością bezbłędny sposób na uzyskanie nietuzinkowego nastroju podczas przyjęcia komunijnego dziecka. Jednak z naszej kolekcji wybrać możesz także inne elementy, które dopełnią ten wyjątkowy styl. Podziękowania dla gości będą idealnym przykładem akcesoriów, które zachwycą wszystkie zebrane osoby!

Plakat komunijny kielich z eukaliptusem

Plakat z imieniem na Komunię

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się