Życzenia na Roczek na telefon

Życzenia na Roczek na telefon | ZlotyAniol.pl
Życzenia z okazji Roczku na telefon z przepięknymi grafikami oraz personalizacją. Urocze słowa w formie elektronicznej to nowoczesny i niezwykle praktyczny sposób na przekazanie serdeczności maluchowi i jego/jej rodzicom. Zamów życzenia, które na pewno będą świetna pamiątka na długie lata nigdy się nie zniszczą....

Życzenia z okazji Roczku na telefon z przepięknymi grafikami oraz personalizacją. Urocze słowa w formie elektronicznej to nowoczesny i niezwykle praktyczny sposób na przekazanie serdeczności maluchowi i jego/jej rodzicom. Zamów życzenia, które na pewno będą świetna pamiątka na długie lata nigdy się nie zniszczą. Zaoszczędź czas i zadbaj o nasz środowisko naturalne z naszym produktem. Przepiękna grafika i spersonalizowany tekst sprawią, że bez wątpienia będzie to wyjątkowa niespodzianka.  Odwiedź naszą stronę i zdecyduj, który wzór podoba Ci się najbardziej i wybierz swój ulubiony!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Życzenia na Roczek dziecka - elektroniczne obrazki z życzeniami

Pierwsze urodziny stanowią niezapomniane wydarzenie. Oczywiście, mały solenizant nie będzie pamiętać przyjęcia czy atrakcji, ale bez dwóch zdań warto przygotować Roczek w naprawdę szczególny sposób. Podczas przyjęcia wykonać można pamiątkowe zdjęcia czy filmiki, które dziecko na pewno w przyszłości chętnie obejrzy. Prezenty czy upominki wręczone w tym dniu także mogą stać się szczególną pamiątką tak niepowtarzalnego dnia. Same opowieści rodziny i innych bliskich bez dwóch zdań sprawią solenizantowi wielką radość w przyszłości. Wszystkie te elementy pozwalają pokazać dziecku, a także wszystkim wokół, jak ważny jest dla Ciebie dzień pierwszych urodzin maluszka. A jeśli nie możesz osobiście pojawić się w tym dniu u solenizanta, mamy dla Ciebie niezawodne rozwiązanie!

Obrazki z życzeniami na Roczek

Jeśli z różnych powodów nie masz możliwości, by odwiedzić bliską osobę w dniu urodzin, zawsze pomocne jest wykonanie telefonu czy połączenie się na wideo. Ale co zrobić w przypadku rocznego dziecka? Wtedy możesz śmiało wybrać wysłanie do niego kartki okolicznościowej. Laurka z życzeniami będzie cudowną pamiątką, którą maluch będzie mógł przeczytać po latach. Zależy Ci na czasie albo martwisz się, że kartka nie dotrze pocztą? Wobec tego postaw na elektroniczną wersję laurki! Obrazek na telefon z piękną grafiką oraz życzeniami możesz szybko oraz bardzo wygodnie wysłać z dowolnego zakątka świata. Rodzice solenizanta odbiorą go na swoich telefonach czy komputerze, a następnie będą mogli przechować dla swojego szkraba. Na pewno im również przyjemność sprawi Twoja pamięć o maluchu. Jak wyglądają takie obrazki? Życzenia na telefon z leśnymi zwierzątkami dla dziewczynki czy chłopca są idealnym przykładem. Wysokiej jakości wykonanie i dopasowana kolorystyka nadają im niebanalny charakter.

Żyzcenia na roczek telefon zwierzątka chłopiec

Życzenia elektroniczne na telefon

Urodzinowe życzenia na Roczek

Grafiki stworzone zostały specjalnie na pierwsze urodziny. Posiadają unikalne, autorskie motywy dopasowane do młodego wieku solenizanta. W ten sposób na pewno bezbłędnie pozwolą podkreślić rodzaj celebrowanej okazji. Życzenia na Roczek z samochodem będą bardzo dobrą propozycją na pierwsze urodziny chłopca. Możesz postawić także na samoloty albo dinozaury - koniecznie wybierz wzór, który najlepiej pasować będzie dla solenizanta. Jakie motywy polecamy dla dziewczynek? Baletnice, misie albo syrenki stanowią prawdziwy strzał w dziesiątkę. Mała solenizanta będzie oczarowana obrazkiem, a umieszczone na nim życzenia w przyszłości wywołają jeszcze większą radość. Tak przygotowaną wiadomość możesz wysłać nawet w dniu pierwszych urodzin malucha!

Życzenia roczek telefon mała syrenka

Gotowe życzenia na Roczek dziecka

Piękne grafiki to połowa sukcesu przy składaniu życzeń na pierwsze urodziny dziecka. Pozostaje już tylko wymyślić, co napisać na gotowym produkcie. Czego życzyć na Roczek? Jeśli nie masz pomysłu - sprawdź nasze przykładowe życzenia na pierwsze urodziny:

Niechaj szczęście Tobie sprzyja,

a smutek omija.

Dobry Pan miłością otacza,

Anioł swe skrzydła nad Tobą roztacza.

Bóg w zdrowiu niechaj zachowa Cię,

i radością, z uśmiechem obdarza Cię.

___

Wszystkiego Najlepszego z okazji Roczku

Wszystko co piękne i wymarzone

Niech w Twym życiu będzie spełnione.

Niech życie słodko płynie,

a wszystko, co złe niech szybko minie.

___

Niechaj każdy Twój dzień radością będzie.

Ciepły uśmiech niech Bóg Ci zsyła,

dobrą drogą Cię prowadzi,

niechaj Anioła do Twego życia posyła.

___

Urodzinki pierwsze masz

Wśród rodziny gwiazdę grasz

Pierwsze słowa, pierwsze kroki

To dzieciństwa są uroki

Rośnij zdrowo, nie płacz wcale

Poznawaj świat wytrwale.

___

Ile słoników jest na pierzynce, 

ile samochodzików w drewnianej skrzynce,

ile gwiazdek jest na niebie, 

tyle wiary miej wciąż w siebie. 

Takie oto me życzenia 

w pierwszą rocznicę Twego urodzenia.

___

Życzę Ci wspaniałego i beztroskiego dzieciństwa,

które zapamiętasz do końca życia i będziesz wspominać ze łzami wzruszenia i radości.

Życzę Ci, by życie nie stawiało Ci przeszkód

i pozwoliło Ci spełniać Twoje największe marzenia.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się