Dekoracje tortu na Roczek

Dekoracje tortu na Roczek najmodniejsze | ZlotyAniol.pl
Dekoracje tortu na Roczek dziecka powinny być dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia. Topper na tort może być wykonany z naturalnego drewna lub z papieru umieszczonego na patyczkach. Personalizowana ozdoba ciasta w postaci opłatka z imieniem dziecka i uroczą grafiką to łatwy sposób na dekorację w stylu DIY....

Dekoracje tortu na Roczek dziecka powinny być dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia. Topper na tort może być wykonany z naturalnego drewna lub z papieru umieszczonego na patyczkach. Personalizowana ozdoba ciasta w postaci opłatka z imieniem dziecka i uroczą grafiką to łatwy sposób na dekorację w stylu DIY. Umieszczenie jej na torcie jest banalnie proste. Nie może zabraknąć również świeczki jedynki lub zimnych ogni. Fontanny tortowe to również super wybór, pięknie się prezentują na zdjęciach. 

Pokaż więcej

Dekoracje tortu na Roczek

Tort od dawna jest nieodłącznym elementem przyjęć urodzinowych i zdecydowanie nie może go zabraknąć też na Roczku dziecka. Uroczyste ciasto przygotowane w domu bądź kupione w sprawdzonej cukierni niewątpliwie przypadną do gustu wszystkim zaproszonym osobom. Taki tort na przyjęcie dziecka bez dwóch zdań wspaniale prezentować się będzie, jeśli dopasujesz jego wygląd do stylistyki urodzin albo upodobań solenizanta! Dekoracja tortu jest bowiem niezwykle ważna podczas przygotowywania poczęstunku na imprezkę. Jak ubrać ciasto na Roczek dziecka? Tort z cukierni w najdrobniejszych szczegółach wykonany może być przez profesjonalistę, jednak bez najmniejszego problemu dekorację stworzysz również samodzielnie. Jakie ozdoby sprawdzą się podczas Roczku?

Opłatki Na Tort Na Roczek

Jadalny opłatek jest sprawdzonym i łatwym w użyciu dodatkiem do ciast. Okrągła ozdoba wykonana na cienkim waflu pięknie prezentować się będzie na torcie urodzinowym. Na Roczek dziecka najlepiej nadają się dekoracje z kolorowymi grafikami dopasowanymi do młodego wieku solenizanta. Opłatek z króliczkiem albo dużą jedynką z kolorowymi aplikacjami idealnie sprawdzi się podczas urodzin dziewczynki. Na Roczek chłopca polecamy niebieski motyw ze złotą jedynką czy opłatek z samolotem. Spersonalizowany nadruk podkreśli unikalny charakter przyjęcia. Opłatek z leśnymi zwierzątkami czy zajączkiem w wianuszku oczarują wszystkie zebrane na urodzinach osoby. Śmiało możesz postawić też na rustykalne i botaniczne opłatki do dekoracji tortu. Dostępne w wersji uniwersalnej i personalizowanej fantastycznie pozwolą ubrać ciasto na Roczek.

Opłatek na tort personalizowany leśne zwierzątka

Personalizowany opłatek na Roczek dziecka

Toppery Na Tort Na Roczek

Tort na przyjęcie urodzinowe dziecka bez najmniejszego problemu ubierzesz przy pomocy gustownego toppera. Napisy i oryginalne kształty umieszczone na długich szpikulcach można swobodnie wbić w ciasto, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Drewniany topper “Mam Już Roczek” czy “Happy Birthday” kapitalnie podkreśli charakter celebrowanej okazji. W klimat Roczku świetnie wpisuje się także duża jedynka czy tekst “sto lat”. Mniejsze toppery z podobnymi motywami można umieścić w torcie, ale też kawałkach ciasta czy babeczkach. Zwierzątka czy gałązki z naturalnego drewna będą stylowym dodatkiem na Roczek. Chętnie wybieranymi ozdobami tortu są toppery personalizowane. Wykonane z grubego papieru zostały ozdobione grafikami króliczków, samolotów, balonów czy kwiatów, dzięki czemu bezbłędnie wpisują się w dziecięce upodobania. 

Topper personalizowany niebiesko-złoto jedynka

Topper z imieniem na Roczek chłopca

Świeczki Na Tort Na Roczek

Tort na Roczek dziecka pięknie wyglądać będzie ubrany przy pomocy dekoracyjnych świeczek. Klasyczne słupki w różnorodnych kolorach są ponadczasowym rozwiązaniem, które sprawdza się na dowolnych urodzinach. Na przyjęcie dziecka możesz wybrać jednak także bardziej unikalne świeczki w kształcie kotków, zwierzątek, piłek czy gwiazdek. Takie ozdoby fantastycznie prezentować się będą na dowolnym torcie. Złoty napis “Happy Birthday” ułożony ze świeczek na pewno przyciągnie spojrzenia gości. Na Roczek świetnym rozwiązaniem będą też świeczki w kształcie dużej jedynki. Niebieska, złota czy różowa cyfra wygląda bezbłędnie, jednak wspaniałym dodatkiem jest też świeczka z grafiką króliczka czy kangurka. Wybierz najlepszy wariant na Roczek swojej pociechy i oczaruj wszystkie zebrane osoby!

Świeczka na tort Króliczek różowy

Świeczka na Roczek dziewczynki

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się