ZAPROSZENIA KOMUNIA

Zaproszenia na I Komunię Świętą dziecka | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na Komunię są bardzo ważne, warto więc wybrać je na spokojnie i wcześniej pooglądać wiele wzorów. Zaproszenia komunijne na 2024 rok to przede wszystkim bardzo eleganckie propozycje zdobione symbolami komunijnymi oraz zaproszenia komunijne z kwiatowym motywem. W tym roku warto postawić również na...

Zaproszenia na Komunię są bardzo ważne, warto więc wybrać je na spokojnie i wcześniej pooglądać wiele wzorów. Zaproszenia komunijne na 2024 rok to przede wszystkim bardzo eleganckie propozycje zdobione symbolami komunijnymi oraz zaproszenia komunijne z kwiatowym motywem. W tym roku warto postawić również na personalizowane dodatki. Zaproszenia komunijne z pełną personalizacją, kolorowymi kopertami, graficznie dobranym wnętrzem i naklejką do zamknięcia koperty to coś, na co warto postawić. Tegorocznymi faworytami są przede wszystkim biało-szare zaproszenia z Hostią oraz zaproszenia z motywem białej koronki na jasnobrązowym tle.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Komunię to pierwszy dodatek, o którym myślimy organizując przyjęcie. Jakie zaproszenia komunijne wybrać w 2024 roku?

Zaproszenia na Komunię są bardzo ważne, warto więc wybrać je na spokojnie i wcześniej pooglądać wiele wzorów. Zaproszenia komunijne na 2024 rok to przede wszystkim bardzo eleganckie propozycje zdobione symbolami komunijnymi oraz zaproszenia komunijne z kwiatowym motywem.

W tym roku warto postawić również na personalizowane dodatki. Zaproszenia komunijne z pełną personalizacją, kolorowymi kopertami, graficznie dobranym wnętrzem i naklejką do zamknięcia koperty to coś, na co warto postawić. Tegorocznymi faworytami są przede wszystkim biało-szare zaproszenia z Hostią oraz zaproszenia z motywem białej koronki na jasnobrązowym tle.

Zastanawiasz się, jakie zaproszenia komunijne wybrać i kiedy je wręczyć?

zaproszenia komunijne 2020

Najmodniejsze zaproszenia komunijne w wielu wzorach do wyboru

Kiedy zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą?

Pierwszym krokiem przy organizacji przyjęcia komunijnego jest przygotowanie listy gości. Kiedy jest już kompletna możemy przystąpić do szukania zaproszeń komunijnych. Warto to zrobić już w październiku i listopadzie tym bardziej jeśli wybieramy zaproszenia personalizowane. Bierzmy pod uwagę czas realizacji takiego zamówienia. Ręcznie wykonane zaproszenia komunijne potrzebują więcej czasu na przygotowanie, ale dzięki temu są dopracowane w każdym szczególe. Wybierając zaproszenia do wypisania z natychmiastową wysyłką możemy zaprosić gości nawet dwa miesiące przed uroczystością.

Jakie zaproszenia komunijne wybrać na Komunię 2024?

Aktualnie w trendach są wszystkie botaniczne motywy, minimalistyczne zielone akcenty takie jak gałązki eukaliptusa, konwalie, delikatne listki sprawdzą się idealnie. Popularne są także zaproszenia komunijne boho dekorowane motywami kwiatowymi. Wśród nich prym wiodą piwonie, dalie, delikatne kwiaty w pastelowych odcieniach różu, kremu czy fuksji. Jedne z najpopularniejszych wzorów to także zaproszenia komunijne z Hostią, kielichem czy przewiązane wstążką. Pięknie prezentują się ręcznie wykonane zaproszenia na Komunię dekorowane ażurowymi rozetkami i misternie wycinanymi elementami.

Zaproszenia na Pierwszą Komunię z kwiatowym motywem

Zaproszenia na Pierwszą Komunię z kwiatowym motywem

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Na Pierwszą Komunię córeczki najczęściej wybierane są różowe dekoracje komunijne. Tak samo wygląda sprawa zaproszeń komunijnych. Dla dziewczynek chętnie kupowane są motywy kwiatowe: piwonie, dalie, różowe gerbery czy biały bez. Wszystkie propozycje na Komunię 2024 zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy. Dla dziewczynek chętnie wybierane są pastelowe wzory, które podkreślają niewinność dziecka.

Zaproszenia na Komunię dla chłopca

Zaproszenia na Komunię dla chłopca to często wzory w odcieniach błękitu i granatu. Na Komunię synka często kupowane są również srebrne wzory i dekorowane zielonymi akcentami jak np. gałązka eukaliptusa. Chętnie kupowane są również złote zaproszenia z Hostią i kielichem. Dla chłopca możemy wybrać zaproszenia komunijne do wypisania, personalizowane oraz takie ze zdjęciem dziecka.

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki

Istnieje tyle wzorów zaproszeń, że ciężko wybrać odpowiednie dla chłopca i dziewczynki. Wszystkie wzory neutralne, takie jak Hostia, kielich czy zielone gałązki konwalii pasują na przyjęcia dzieci. Jeżeli chcemy postawić na dziewczęce zaproszenia warto wybrać te dekorowane kwiatami, w szczególności takimi w odcieniach różu jak np. piwonie. Można zdecydować się także na zaproszenia z grafiką dziewczynki. Dla chłopca polecamy zaproszenia komunijne w odcieniach błękitu, granatu i szarości.

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki z różowymi akcentami

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki z różowymi akcentami

Złote zaproszenia na Pierwszą Komunię

Złoto to najchętniej wybierany kolor na uroczystość komunijną. Najczęściej pojawia się jako motyw przewodni w dekoracjach stołu i wnętrza. Złote podkładki pod talerze, serwetki komunijne ze złotą Hostią czy złoty bieżnik komunijny to bestsellery sprzedaży. Złote zaproszenia na Komunię również prezentują się bardzo elegancko i ekskluzywnie. Rodzice chętnie sięgają po motyw Hostii czy złotego kielicha.

Zaproszenia komunijne w odcieniach złota

Zaproszenia komunijne w odcieniach złota

Zaproszenia komunijne w odcieniach srebra

Kolor srebrny jest bardzo popularny jako motyw przewodni uroczystości komunijnej. Warto zdecydować się na srebrne dekoracje stołu takie jak bieżnik czy serwetki komunijne, ale pięknie sprawdzą się także srebrne zaproszenia na Komunię. Jednym z najchętniej wybieranych wzorów są zaproszenia komunijne ze srebrną Hostią. Można zdecydować się na szare zaproszenia z motywem białej Hostii lub wybrać białe zaproszenia ze srebrną Hostią. W tej kategorii pojawiają się też zaproszenia komunijne z gołąbkiem czy też nadrukiem szarozielonych gałązek. Te wzory prezentują się bardzo elegancko i ponadczasowo.

srebrne zaproszenia komunijne z motywem hostii

Zaproszenia komunijne z motywem hostii w odcieniach srebra

Zaproszenia na Komunię z zielonym akcentem

Bardzo popularne są zaproszenia komunijne w naturalnym stylu, dekorowane zielonym akcentem. Chętnie kupowane są zaproszenia komunijne z konwaliami, z zielonymi gałązkami i białymi kwiatami lub też gałązkami eukaliptusa. To piękne propozycje, które idealnie wpisują się w najmodniejsze botaniczne trendy komunijne.

zaproszenia komunijne w naturalnym stylu

Zaproszenia komunijne z konwaliami dekorowane zielonymi akcentami

Zaproszenia komunijne z motywem krzyża

Symbole, na które warto postawić na uroczystość Pierwszej Komunii to przede wszystkim Hostia, złoty kielich, ale także gołąbek czy krzyżyk. Motyw krzyżyka jest niezwykle popularny jako nie główna grafika, ale po prostu symbol uroczystości komunijnej. Zaproszenia na Komunię z krzyżem często są dodatkowo zdobione motywami roślinnymi czy kwiatami. Pięknie prezentuje się krzyż umieszczony w kwiatach czy gałązkach.

boho zaproszenia komunijne z krzyżem

Eleganckie boho zaproszenia na Komunię z motywem krzyża

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się