Podziękowania na Komunię pomysłowe

Podziękowania dla gości na Komunię - pomysłowe| ZlotyAniol.pl
Pomysłowe podziękowania z bilecikiem i gadżetem na Komunię to piękne i ponadczasowe upominki dla gości komunijnych. Anioł na Komunię wyrazi wdzięczność za przybycie. Najpopularniejsze upominki na Komunię to także magnesy, czekoladki komunijne, dziesiątka różańca czy słodycze. Warto wyróżnić także najbliższych...

Pomysłowe podziękowania z bilecikiem i gadżetem na Komunię to piękne i ponadczasowe upominki dla gości komunijnych. Anioł na Komunię wyrazi wdzięczność za przybycie. Najpopularniejsze upominki na Komunię to także magnesy, czekoladki komunijne, dziesiątka różańca czy słodycze. Warto wyróżnić także najbliższych wybierając specjalne podziękowania komunijne dla Chrzestnych. Jak zrobić upominki na uroczystość komunijną? Warto wybrać sklep internetowy, w którym zamówicie gotowe propozycje i znajdziecie pomysły. Ważna jest nie tylko zawartość pudełeczka czy woreczka, ale także tekst podziękowania, który powinien być elegancki i napisany od serca.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Anioły na Komunię. Jak pięknie i trwale podziękować gościom komunijnym?

Szukasz sprawdzonych, a zarazem ciekawych upominków dla gości obecnych na Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka? Podziękowania w postaci aniołków to znakomite rozwiązanie. Symboliczne breloczki czy figurki doskonale wpisują się w klimat uroczystości, dzięki czemu oczarują wszystkich Twoich bliskich. W naszej ofercie znajdziesz jednak także inne, pomysłowe sposoby na to, aby wyrazić wdzięczność wobec osób obecnych na przyjęciu. Sprawdź wszystkie propozycje i wybierz spośród nich wariant, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Upominki przygotowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego gwarantują zadowolenie obdarowanych nimi osób. 

Drobne aniołki na podziękowania dla gości komunijnych

Niewielkie breloczki oraz figurki w kształcie aniołków zachwycą wszystkich obecnych na uroczystości. Wystarczy ułożyć je na indywidualnych talerzach gości lub za pomocą ozdobnych klamerek przypiąć do szklanek. Aniołki zapakowane są wraz ze specjalnie przygotowanymi bilecikami w foliowe torebki, dzięki czemu od razu nadają się do wręczenia! Na karteczkach znajduje się krótkie podziękowanie, które jest bezbłędnym uzupełnieniem upominków. Szczególnie zjawiskowymi podarunkami są aniołki z masy alabastrowej, które zachwycają swoim drobiazgowym wykonaniem. Bardzo przemyślanym upominkiem są również drewniane breloczki z serduszkiem. Aniołki zawieszone na sznureczku goście będą mogli przywiązać do kluczy i każdego dnia nosić przy sobie.

Drewniana dziesiątka różańca ze złotym bilecikiem

Drewniana dziesiątka różańca ze złotym bilecikiem

Figurki dla gości na Komunię

Absolutnym bestsellerem wśród upominków na Komunię są figurki aniołków Białe Skrzydełka. Posążek z masy alabastrowej stoi samodzielnie i perfekcyjnie oddaje klimat uroczystości. Taka ozdoba będzie kapitalnie prezentować się ustawiona w salonie lub sypialni, a aniołek przyniesie szczęście każdej obdarowanej osobie. Jeśli chcesz efektownie wręczyć upominki swoim gościom, umieść je w woreczkach z organzy lub ozdobnych pudełeczkach i dołącz do nich bileciki z podziękowaniem. A może szukasz czegoś nad wyraz specjalnego, na przykład dla Chrzestnych bądź dziadków? W takim razie polecamy drewniane figurki aniołków w białym kolorze, do których dołączona jest klamerka na bilecik lub zdjęcie. Solidnie wykonany posążek o smukłym kształcie bez cienia wątpliwości zachwyci Twoich bliskich. 

Botaniczny aniołek na podziękowanie komunijne dla gości

Botaniczny aniołek na podziękowanie komunijne dla gości

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych

Chcesz podarować swoim bliskim drobiazgi, które na długo zapadną w ich pamięci? Postaw na bańki mydlane! Na każdym opakowaniu umieszczona jest szykownie zdobiona etykieta z personalizacją, dzięki której upominki mają bardzo unikalny i osobisty charakter. Co więcej, bańki mydlane będą kapitalną atrakcją, która przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym gościom. A może wolisz, aby upominki były prawdziwą, namacalną pamiątką? Fantastycznym pomysłem będą więc personalizowane magnesy. Możesz zdecydować się na wersję z napisem “1 Komunia Św.”, imieniem oraz dużym nadrukiem hostii bądź wybrać wariant ze zdjęciem swojego dziecka. Takie akcesoria na pewno mile zaskoczą wszystkich bliskich obecnych na uroczystości i będą im wielokrotnie przypominać o wyjątkowym dniu, jakim była Komunia Twojej córki czy syna.

Magnesy ze srebrną hostią na upominki dla bliskich

Magnesy ze srebrną hostią na upominki dla bliskich

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się