Dekoracje krzesła komunijnego

Dekoracje krzesła komunijnego dla dziecka | ZlotyAniol.pl
Jak udekorować krzesło na Komunię? Warto wykorzystać specjalny pokrowiec komunijny, wianuszki, kwiatowe kule czy satynowe szarfy w wybranym kolorze. Idealną ozdobą będzie także organza komunijna, którą możemy delikatnie udrapować lub wywiązać. Na wystrój sali podczas eleganckiego przyjęcia składa się bardzo wiele...

Jak udekorować krzesło na Komunię? Warto wykorzystać specjalny pokrowiec komunijny, wianuszki, kwiatowe kule czy satynowe szarfy w wybranym kolorze. Idealną ozdobą będzie także organza komunijna, którą możemy delikatnie udrapować lub wywiązać. Na wystrój sali podczas eleganckiego przyjęcia składa się bardzo wiele elementów. Jednym z najważniejszych jest dekoracja stołu, w tym również dekoracja krzeseł. Główną rolę podczas uroczystości komunijnej odgrywa dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii. Warto, aby jego krzesło zostało szczególnie wyróżnione. Ubranie pozostałych krzeseł w białe pokrowce nada wystrojowi sali uroczystego charakteru.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje krzesła na Komunię

Odpowiednie przygotowanie aranżacji na przyjęcie komunijne sprawi, że wszystkie osoby obecne na uroczystości natychmiast wczują się w klimat okazji. Trzeba przy tym zadbać o najmniejsze szczegóły, dzięki którym wystrój będzie naprawdę wyjątkowy i czarujący. Jednym z ważnych elementów aranżacji są krzesła. Ubranie ich nada całemu przyjęciu odświętnego i eleganckiego charakteru, który idealnie pasuje do atmosfery Pierwszej Komunii Świętej. Przystroić możesz wszystkie krzesła na sali, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje zwłaszcza miejsce, na którym zasiadać będzie komunijne dziecko. W ten sposób podkreślisz jego znaczenie podczas uroczystości i pozwolisz poczuć mu się naprawdę wyjątkowo. 

Komunijne pokrowce na krzesła

Do najpopularniejszych dekoracji krzeseł z całą pewnością należą eleganckie pokrowce w kolorze bieli. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite projekty wykonane z grubego materiału, które będą rewelacyjnie prezentować się na oparciach podczas uroczystości Twojego dziecka. Szczególnie pięknie wyglądają pokrowce z grafikami i motywami, które nawiązują do przyjęcia. Dekoracja ze złotą lub srebrną hostią oraz imieniem dziecka to tak niepowtarzalna ozdoba, że bez dwóch zdań wszyscy goście na długo ją zapamiętają. W zależności od potrzeb możesz wybrać pokrowce na okrągłe lub proste oparcia, które wniosą na uroczystość Twojej córki bądź syna odrobinę szyku oraz stylu. Pokrowce są bardzo praktycznym dodatkiem, który łatwo się prasuje i w uniwersalnej wersji będzie służył Ci przez długie lata.

Pokrowiec komunijny z nadrukiem botanicznej gałązki eukaliptusa

Pokrowiec komunijny z nadrukiem botanicznej gałązki eukaliptusa

Szarfy na krzesło na Pierwszą Komunię Świętą

Jak można efektownie ubrać krzesła na przyjęcie komunijne dziecka? Świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju zawieszki w postaci wieńców, kwiatowych kul czy kolorowych kokard z grubej satyny. Te ostatnie szczególnie zjawiskowo prezentować się będą podczas tak uroczystej okazji jak Pierwsza Komunia. Szarfa z połyskującego materiału jest estetycznie obszyta, dlatego perfekcyjnie nadaje się do wiązania kokard, które ubiorą krzesła gości. Z okazji Komunii warto wykorzystać przede wszystkim produkty w kolorze bieli i złota, które podkreślą wizytowy charakter uroczystości. Barwnymi szarfami z powodzeniem dekorować możesz również poręcze, kolumny bądź ławki w kościele. W ten sposób znacząco uatrakcyjnisz wygląd każdego wnętrza. 

Szara szarfa na krzesło komunijne

Szara szarfa na krzesło komunijne

Skrzydła Anioła - piękna dekoracja komunijna

A może szukasz naprawdę oryginalnej dekoracji, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób? W takim razie z całą pewnością spodobają Ci się białe skrzydła, które można zawiesić na oparciu krzesła. To fenomenalny pomysł na wyróżnienie miejsca, które zajmować będzie dziecko przyjmujące Pierwszą Komunię Świętą. Dekoracja wykonana została z miękkich naturalnych piór i ma duże rozmiary, które będą przyciągać spojrzenia. Twoje dziecko z ogromną przyjemnością zajmie tak wyjątkowe miejsce. Anielskie skrzydła rewelacyjnie prezentować się będą także na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Z taką dekoracją krzesła komunijne przyjęcie Twojej córki bądź syna będzie naprawdę zjawiskowe. 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się