Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii i stroiki | ZlotyAniol.pl
Świeca do Komunii to także jeden z niezbędnych dodatków. Często rodzice zadają sobie pytanie czy świeca do Komunii powinna być nowa czy od Chrztu Świętego. Warto zaopatrzyć się w nową świecę, która będzie piękną pamiątką z uroczystości. Najpopularniejsze są świece do Komunii z imieniem dziecka i datą uroczystości,...

Świeca do Komunii to także jeden z niezbędnych dodatków. Często rodzice zadają sobie pytanie czy świeca do Komunii powinna być nowa czy od Chrztu Świętego. Warto zaopatrzyć się w nową świecę, która będzie piękną pamiątką z uroczystości. Najpopularniejsze są świece do Komunii z imieniem dziecka i datą uroczystości, dekorowane serduszkami, Hostią czy kielichem. Aby ułatwić dziecku niesienie komunijnej świecy i zapobiec zabrudzeniom z wosku, niezbędny jest okapnik na świecę. Może on pełnić również funkcję dekoracji i pięknego komunijnego dodatku w formie stroika.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Świece do Komunii i stroiki 

Zadbałeś już o wszystkie elementy niezbędne podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecka? Kupiłeś modlitewnik, różaniec czy poświęcony medalik? Nie zapomnij więc o uroczystej świecy! Ma ona bardzo podobne znaczenie, jak w trakcie Chrztu Świętego - symbolizuje światło wiary oraz drogę w Chrystusie. Wiele rodzin decyduje się po raz kolejny wykorzystać gromnicę chrzcielną, którą dziecko otrzymało od rodziców bądź Chrzestnego. Jeśli jednak chcesz, aby Twój syn czy córka mieli nową pamiątkę ze swojej Komunii, śmiało możesz kupić nową świecę z tej okazji. Biała, elegancka gromnica to bardzo nastrojowy dodatek, dzięki któremu dziecku łatwiej wczuć się w klimat uroczystości. Możesz dokupić do niej także ozdobny stroik, który uatrakcyjni wygląd świecy.

Świeca komunijna z imieniem

W naszym sklepie znajdziesz gotowy komplet świecy ze stroikiem, które niezwykle gustownie się ze sobą komponują. Biała gromnica z personalizowaną nalepką dekorowaną złotymi ornamentami i napisem to rewelacyjna propozycja na Pierwszą Komunię dziecka. Świeca opleciona jest dodatkowo białą wstążką, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej czarująco. Z kolei efektowny stroik z dopasowanym nadrukiem i motywem złotej hostii wnosi do całości odrobinę lekkości oraz uroku. Twoje dziecko będzie zachwycone tak piękną świecą. Fantastyczną propozycją jest także gromnica Złote Serduszka. To niezwykła świeca zdobiona szykownymi żłobieniami i aplikacjami w minimalistycznym stylu. Natomiast motyw kielicha świetnie podkreśla atmosferę uroczystości. 

Uniwersalna świeca komunijna zdobiona kwiatowym motywem

Uniwersalna świeca komunijna zdobiona kwiatowym motywem

Dekoracja świecy komunijnej dla chłopca i dziewczynki

Stroik do świecy jest absolutnym must-have podczas ceremonii Pierwszej Komunii. Ma bardzo praktyczne zastosowanie - dzięki niemu ciepły wosk nie spływa na dłoń dziecka. Przy okazji stroik pięknie uzupełnia wygląd świecy oraz nadaje jej nad wyraz stylowego charakteru. Hostia to projekt, który jest niezwykle chętnie wybierany przez rodziców dzieci komunijnych. Biały, satynowy stroik ze złotym nadrukiem prezentuje się bardzo gustownie. Ażurowe zdobienia oraz aplikacja w postaci złotej hostii sprawiają, że okapnik jest niezwykłym materiałem na dekorację świecy komunijnej oraz bezbłędnie pasuje do innych dodatków z analogicznym motywem. Ciekawą propozycją jest także stroik w postaci estetycznej kokardy z hostią. To nieco subtelniejsze rozwiązanie, które świetnie zgra się z każdego rodzaju świecą.

Kwiatowy stroik na świecę do I Komunii Świętej

Kwiatowy stroik na świecę do I Komunii Świętej

Ozdoby komunijne do świecy

Jakie jeszcze stroiki można wykorzystać do ozdobienia gromnicy? Plastikowy okapnik to często wybierany produkt. Jest idealnym zabezpieczeniem przed skapującym woskiem, a przy tym bardzo prostym dodatkiem, który sprawdzi się nawet na najbardziej bogato zdobionej świecy. Kapitalnym produktem jest też stroik z naturalnym motywem. Biała, delikatna kokardka z zielonymi listkami i niewielką różyczką to czarujący pomysł, który genialnie ubierze świecę Twojego dziecka. A jeśli chcesz spersonalizować gromnicę, koniecznie postaw na stroik w postaci profitki. Atłasowa chusteczka z nadrukowanym imieniem dziecka oraz datą uroczystości to cudowna propozycja na Pierwszą Komunię Świętą. Umieszczony na profitce motyw hostii jest fenomenalnym uzupełnieniem pamiątki.

Pudełko tekturowe na świecę z rustykalnym motywem kwiatów

Pudełko tekturowe na świecę z rustykalnym motywem kwiatów

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się