Dekoracje komunijne kościoła

Dekoracje komunijne kościoła | ZlotyAniol.pl
Dekoracje komunijne kościoła to nie tylko żywe kwiaty, ale też dekoracje ławek, serca dla Jezusa czy specjalne banery. Niezwykle popularne są także dekoracje styropianowe. Pomysły na dekoracje komunijne w kościele są naprawdę różne. Należy wykorzystać przede wszystkim kwiaty, które pięknie pachną i prezentują się...

Dekoracje komunijne kościoła to nie tylko żywe kwiaty, ale też dekoracje ławek, serca dla Jezusa czy specjalne banery. Niezwykle popularne są także dekoracje styropianowe. Pomysły na dekoracje komunijne w kościele są naprawdę różne. Należy wykorzystać przede wszystkim kwiaty, które pięknie pachną i prezentują się bardzo elegancko. Wystrój kościoła na Komunię powinien podkreślać odświętny charakter uroczystości. W wystroju Kościoła na dzień przystępowania dzieci do Pierwszej Komunii Świętej liczy się każdy szczegół. Ważny jest nie tylko ołtarz i wejście do Kościoła - warto pamiętać również o odpowiednim do okazji Komunii przystrojeniu ławek. Ławki udekorować można różnego rodzaju kokardami dekoracyjnymi, kwiatami sztucznymi, wiankami oraz kulami kwiatowymi. Dodatkowo, posłużyć można się materiałami.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje komunijne kościoła

Wygląd kościoła w dniu Pierwszej Komunii Świętej ma ogromny wpływ na panującą atmosferę. Za pomocą dopasowanych dekoracji można uzyskać wyjątkowy nastrój, który natychmiast udzieli się wszystkim dzieciom komunijnym oraz ich rodzinom. Do najczęstszych ozdób kościoła bez wątpienia należą żywe kwiaty i klimatyczne świece, jednak w naszym sklepie znajdziesz również inne gustowne dodatki. Dekoracje ławek, dywany czy tematyczne banery mogą w wyjątkowy sposób ubrać wnętrze, dzięki czemu będzie fantastycznie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach i filmie. Wystrój podkreślający szczególny charakter ceremonii Pierwszej Komunii pozwoli dzieciom poczuć się wyjątkowo oraz na długo zapadnie im w pamięci. 

Wystrój kościoła na Komunię

Główna nawa to reprezentatywna część kościoła. Właśnie dlatego warto poświęcić wiele uwagi jej odpowiedniemu ubraniu. Elegancki dywan wykonany z wysokiej jakości materiału fantastycznie sprawdzi się podczas tak odświętnej uroczystości jak Pierwsza Komunia. Możesz przycinać go na dowolną długość, a doskonałe wykonanie powoduje, że nie strzępi się oraz nie pruje. Dywan dostępny jest zarówno w kolorze gustownej bieli, jak i jasnej czerwieni, dzięki czemu można z powodzeniem dopasować go do wyglądu wnętrza. Tak szykowna dekoracja sprawi, że uroczyste wejście dzieci do kościoła będzie naprawdę kapitalnie wyglądać. Przejście między ławkami możesz efektownie wysypać używając materiałowe ozdobne płatki róż.

Dekoracja kościoła z napisem Pierwsza Komunia Święta i hostią

Dekoracja kościoła z napisem Pierwsza Komunia Święta i hostią

Dekoracje na Komunię do kościoła

Kościół możesz pięknie ubrać także za pomocą wszelkiego rodzaju zawieszek. Drewniana hostia z ażurowym motywem wycinanym przy użyciu lasera to bardzo gustowna i ciekawa ozdoba w odświętnym białym kolorze. Można ubrać nią wejście do kościoła lub zamocować we wnętrzu, podkreślając klimat uroczystości. Bezbłędną ozdobą jest także girlanda z białych kwiatów, która świetnie wyglądać będzie jako dekoracja ławek. Materiałowe orchidee już od pierwszego wejrzenia oczarują wszystkie osoby obecne na ceremonii. Nad przejściem w kościele zawiesić można z okazji Komunii szykowne girlandy w najmodniejszych motywach sezonu. Kraftowe chorągiewki idealne wpisują się w rustykalny styl oraz trendy eko. Równie czarująca jest ażurowa girlanda w śnieżnobiałym kolorze.

Drewniany baner komunijny do dekoracji kościoła

Drewniany baner komunijny do dekoracji kościoła

Podziękowanie dla katechety bądź księdza

W naszej ofercie znaleźć możesz także świetne pomysły na prezent dla katechety czy księdza, który przygotowywał dzieci do Komunii. Drewniane pudełko wypełnione smakowitymi mlecznymi czekoladkami ozdobionymi motywem hostii w złotym bądź srebrnym kolorze to piękna propozycja. Na smakołykach umieszczony jest również napis “Dziękujemy”. Co więcej na wewnętrznej stronie pudełka naklejona jest kartka z analogicznym wzorem oraz personalizowanymi podziękowaniami i datą, dzięki czemu obdarowana osoba zyska wspaniałą pamiątkę tego szczególnego dnia. Tak czarujący prezent można wręczyć samodzielnie lub wraz z innymi dziećmi i rodzicami uczestniczącymi w ceremonii Pierwszej Komunii.

Prezent dla księdza/katechety na Komunię w skrzynce

Prezent dla księdza/katechety na Komunię w skrzynce

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się