Hostia

Kolekcja komunijna Hostia | ZlotyAniol.pl
Kolekcja Hostia to zestaw dodatków dekoracyjnych ozdobionych motywem Hostii. Kolekcja zawiera ozdoby i elementy niezbędne przy organizacji eleganckiego przyjęcia. Są to wizytówki, świece, upominki dla gości, pudełka na ciasto, podziękowania dla rodziców chrzestnych, dekoracje domu, dekoracje krzesła, balony, księgi...

Kolekcja Hostia to zestaw dodatków dekoracyjnych ozdobionych motywem Hostii. Kolekcja zawiera ozdoby i elementy niezbędne przy organizacji eleganckiego przyjęcia. Są to wizytówki, świece, upominki dla gości, pudełka na ciasto, podziękowania dla rodziców chrzestnych, dekoracje domu, dekoracje krzesła, balony, księgi gości. Połączenie dodatków z jednolitym motywem daje wyjątkowo piękny efekt. Biało-złota kolorystyka prezentuje się elegancko i uroczyście i sprawdzi się idealnie na komunijnym stole. Wybór dodatków komunijnych z motywem Hostii okaże się świetnym rozwiązaniem, które zapewni zachwycający efekt na przyjęciu komunijnym.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Hostia - elegancka kolekcja na Komunię

Kolekcja Hostia to jeden z najbardziej eleganckich zestawów na Pierwszą Komunię. Biało-złota kolorystyka idealnie wpisuje się w podniosły klimat uroczystości, dzięki czemu wszyscy goście natychmiast wczują się w panującą atmosferę. Całość pięknie dekorowana jest motywem hostii, która podkreśla rodzaj świętowanej okazji. W skład kolekcji wchodzą rozmaite produkty, przy pomocy których zorganizujesz bezbłędne przyjęcie dla rodziny. Znajdziesz tutaj zaproszenia, balony, banery, a nawet podziękowania dla gości czy upominki dla Chrzestnych. Wszystkie artykuły przygotowane zostały specjalnie z myślą o Pierwszej Komunii, dlatego są idealną propozycją w niezwykle uniwersalnym stylu, którą możesz wykorzystać zarówno podczas przyjęcia córki, jak i syna. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz te elementy, których Ci potrzeba.

Dekoracje stołu komunijnego

Stół odgrywa istotną rolę w trakcie komunijnej uroczystości rodzinnej, więc jego aranżacji należy poświęcić szczególną uwagę. Na odświętnym, białym obrusie możesz ułożyć estetyczny bieżnik z motywem hostii, który pięknie przełamie jednolity kolor. Świetnym dodatkiem są także flizelinowe serwetki w kolorze złota oraz niezwykle ozdobne obrączki z satyny. Przy nakryciach gości ułóż winietki do wypisania, na których nadrukowana została grafika hostii oraz dekoracyjne aplikacje. Dzięki nim zebranym osobom łatwiej będzie zajmować miejsca przy stole. Na uroczystym blacie nie może zabraknąć również klimatycznych świec z efektownym zdobieniem z brokatu. Stworzoną aranżację wykończ za pomocą konfetti ze złotych diamencików, która przepięknie wypełni puste przestrzenie między dekoracjami.

Świece proste brokacone ihs exclusive

Eleganckie świece na Pierwszą Komunię

Ozdoby tortu na Pierwszą Komunię Świętą

Na przyjęciu komunijnym obowiązkowo pojawić się musi także uroczysty tort. Moment jego podania to kulminacyjne wydarzenie, któremu zazwyczaj towarzyszą radosna atmosfera oraz pamiątkowe zdjęcia. Właśnie dlatego dobrze jest zadbać o odpowiedni wygląd ciasta, dzięki któremu przyjęcie jeszcze lepiej zapadnie w pamięci zebranym osobom. Personalizowany topper wykonany z grubego, białego papieru to elegancka dekoracja na każdy rodzaju tort. Tak efektowna ozdoba z pewnością przyciągnie spojrzenia gości. Jeśli natomiast ciasto przygotowujesz samodzielnie, możesz ubrać je, stawiając na jadalny opłatek z grafiką hostii, piękną sentencją oraz imieniem swojego dziecka. Zjawiskową propozycją jest również wafel z fotografią córki czy syna, która uczyni tort naprawdę unikalnym i wyjątkowym. 

Akcesoria na Komunię

Jakie produkty jeszcze mogą być przydatne podczas organizacji Pierwszej Komunii? Oprócz zaproszeń i gustownych dekoracji z pewnością potrzebować będziesz upominków dla gości oraz szykownych pudełek. Mleczne czekoladki z grafiką hostii zapakowane w kartoniki o kształcie alby to niezwykle ciekawy pomysł na podziękowania, które zachwycą wszystkie osoby obecne na przyjęciu. W naszej ofercie znajdują się też niezastąpione propozycje pamiątek komunijnych. Personalizowana Biblia dla dzieci to podarunek, który mogą wręczyć zarówno rodzice, Chrzestni, jak i dziadkowie czy pozostali goście. Pismo Święte będzie niezwykle użyteczne, jeśli obdarowane dziecko postanowi zagłębić się w historię Jezusa Chrystusa. Polecamy także ozdobny stroik, który można umieścić na gromnicy jako zabezpieczenie przed ściekającym woskiem. Dodatkowo, tak ubrana świeca będzie prezentować się fenomenalnie. 

Czekoladki personalizowane ihs esclusive

Personalizowane czekoladki na Komunię

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się