Mamy 10 lat, zobacz nasze fotostory

10 lat sklepu ZlotyAniol.pl – Fotostory

W tym roku świętujemy rocznicę 10 lat istnienia naszego sklepu z dekoracjami
na I Komunię Św. i Chrzest Św. Zobacz jak się zmienialiśmy i pracowaliśmy,
aby dzisiaj móc oferować największą ofertę dekoracji
na przyjęcia komunijne i chrzestne dla dzieci.

 

Początki były trudne...

Kiedy otwieraliśmy sklep, nie mieliśmy odpowiednich pomieszczeń, paczki pakowaliśmy w domu, a filmy i zdjęcia robiliśmy...hmmm gdzie się dało:-)

1.jpg

2_1.jpg

Foto: każdy gdzieś zaczyna...

Przeprowadzki...

Przeprowadzaliśmy się w sumie 5 razy, w miarę jak firma się rozrastała, zawsze było to baaardzo ciężkie logistycznie zadanie, ale wszyscy byli wyrozumiali i bardzo nam pomagali.

3_1.jpg

Foto: jedna z 5 przeprowadzek...

Inspiracje – skąd je czerpiemy?

Aktualnie mamy w sklepie 4 950 produktów, ciągle pracujemy nad nowymi, a inspiracje czerpiemy z różnych miejsc: od Was, naszych klientów, z internetu czy targów, na które jeździmy w różne miejsca na całym świecie. To naprawdę ciężka praca, bo trudno zaskakiwać klientów każdego roku nową stylizacją komunijną. Jak do tej pory, udaje nam się to i czerpiemy z tego mnóstwo radości!

4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg

targi we Frankfurcie

Sesje zdjęciowe.

Wykonaliśmy w sumie 147 950 zdjęć, zrealizowaliśmy 45 sesji zdjęciowych, nagraliśmy 89 filmów. Najbardziej cieszy nas efekt naszej pracy, kiedy klienci dzwonią do nas i mówią: „to ja poproszę wszystko co jest na tym zdjęciu”. Cóż lepszego mogłoby nam się zdarzyć? :-)

 

 

9_1.jpg 10_1.jpg 11_1.jpg

 Foto: sesja zdjęciowa i jej efekt

 

12_1.jpg 13_1.jpg 14_2.jpg

 

Foto: nasze małe modelki na sesjach

Jak powstają nasze produkty?

Często w różnych momentach, z nagłych impulsów, ale i z długich przemyśleń i trudnych decyzji. Z zakochania w szczególe i zauroczenia chwilą, jak np. Kolekcja Konwalie, która aby powstała wykonaliśmy 378 zdjęć listka i gałązki konwalii, aby wybrać 1 perfekcyjne:

 

15_1.jpg 16_1.jpg 19_1.jpg

 

Foto: inspiracja i realizacja: od pomysłu do zdjęcia i gotowego produktu

Jak są produkowane nasze produkty?

W ofercie sklepu mamy bardzo bogaty asortyment, część produktów zamawiamy u producentów, część zlecamy do produkcji, a część wytwarzamy samodzielnie.

robimy wianki komunijne gotowy wianek komunijny

Foto: produkujemy wianki komunijne

Nasz zespół.

Podstawą budowania firmy i rozwoju są ludzie. Nasz zespół jest podstawą i sensem istnienia naszej firmy. W naszym sklepie pracują ludzie, którzy są z nami od wielu lat, ale i tacy, którzy pomagają nam tylko w sezonie. Wszyscy bez wyjątku angażują się i są dumni, że mogą mieć swój udział w dekorowaniu przyjęć tysięcy dzieci w Polsce. To nie tylko „produkty”, które sprzedajemy, ale i dobra energia, którą Wam wysyłamy, aby dzieciństwo Waszych dzieci było magiczne i pełne cudownych wspomnień.

18.jpg

Foto: nasz zespół, Spotkanie Wigilijne 2017

Jak pracujemy?

Wierzymy w każdą dekorację, którą prezentujemy w sklepie, długo pracujemy nad każdym szczegółem, aby efekt końcowy był naprawdę dobry. Testujemy, dopracowujemy, sprawdzamy. Pochylamy się nad każdym małym pudełeczkiem, czy aby na pewno da się łatwo złożyć? Zobaczcie, co szczególnie polecamy z oferty naszego sklepu:

Polecane przez nas produkty zobaczysz >TUTAJ<

 

tak powstaje nowy produkt

Foto: dyskutujemy nad wdrożeniem nowego produktu

Opinie i Wasze wsparcie.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i piękne opinie jakie nam wystawiacie oraz zdjęcia jakie przysyłacie!

Poprosimy o więcej Waszych realizacji i pomysłów na maila: kontakt@zlotyaniol.pl – pokażemy je na stronie >tutaj< i z pewnością podpowiedzą innym klientkom i je zainspirują jak można samodzielnie udekorować przyjęcie swojego dziecka.

Pokażcie też swoje dekoracje stołu komunijnego czy z przyjęcia w domu z okazji chrztu dziecka na Instagramie z #zlotyaniol i @zlotyaniol.pl

Chętnie odwdzięczymy się rabatem na kolejne zakupy dla Ciebie i Twoich znajomych: napisz do nas na kontakt@zlotyaniol.pl

20.jpg

Foto: To nasza ulubiona aranżacja, której zdjęcia przesłała nam Pani Katarzyna. Więcej inspiracji klientów możecie zobaczyć tutaj: zdjęcia klientów Złotego Anioła

 

Ciągle się rozwijamy.

W tym roku otwarliśmy nowy sklep z dekoracjami na urodzinki dzieci: https://www.LeonKameleon.pl/ Serdecznie Was do niego zapraszamy, wierząc, że nadal będziemy mogli być w Waszych domach z naszymi dekoracjami i sprawiać radość Waszym dzieciom:-)

dasza_maluje_leona.jpg

Daria, nasza graficzka maluje Leona jako inspirację

marta_projektuje_leona.jpg

Marta, nasza graficzka projektuje logo sklepu

A oto nasza najnowsza sesja urodzinkowa z udziałem naszych cudnych małych modelek :-) Leon je uwielbia :-) Zajrzycie do niego, by było mu miło? ;)

dekoracje_urodzinowe_leonkameleon.pl.jpg

Zapraszamy na>> LeonKameleon.pl

Oceń nas.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy „zaprosili” nasze dekoracje do domu, zainspirowali się naszymi pomysłami i miło spędzili czas przy odświętnie udekorowanych stołach w Waszych domach. Mamy nadzieję, że ten czas był Was pięknym, magicznym i rodzinnym czasem w pięknym otoczeniu!

Będzie nam bardzo miło, jeśli wystawicie nam Opinię w Google+  

oraz na Facebooku >TUTAJ<

- nic tak nie dodaje skrzydeł jak pozytywna motywacja:-) Dziękujemy!

Poleć nas.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zakupy w naszym sklepie. Jeśli byliście zadowoleni z zakupionych dekoracji i naszej obsługi – polećcie nas innym Rodzicom – dziękujemy!!!

Sezon w pełni, a prace nadal idą pełną parą, zobacz koniecznie nasze Nowości >tutaj<

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się