Najpiękniejsze fryzury komunijne

Najpiękniejsze fryzury komunijne, które z łatwością możesz wykonać samodzielnie!

 

Fryzura komunijna to bardzo ważny element przygotować do Pierwszej Komunii córeczki. Fryzura powinna być nieprzytłaczająca, dziewczęca i dopasowana do dziecka. Fryzurę komunijną warto uzupełnić wiankiem komunijnym bądź opaską. Razem powinny tworzyć duet, który idealnie będzie się uzupełniał. W tym roku na przyjęciach komunijnych popularne będą takie fryzury komunijne jak kokai, warkocze, luźne loki, upięcia czy fale.

Poniżej przedstawiamy najpiękniejsze według nas fryzurki komunijne, które sprawią, że dziewczynka w dniu Komunii będzie wyglądała zachwycająco!

Wianuszek komunijny z białych różyczek

Piękna fryzura komunijna z wykorzystaniem wianuszka z białych różyczek. Fryzurka jest łatwa do wykonania i z powodzeniem można wykonać ją samodzielnie w domu. Fryzurka przedstawia luźny koczek puszczony z boku główki dziewczynki. Jest subtelna, elegancka i klasyczna.

 

fryzurka_komunijna.jpg

Wyjątkowa fryzura komunijna składająca się z efektownych warkoczyków przeplecionych białą wstążką. Do wykonania fryzurki warto wykorzystać białe satynowe wstążki, które będą jej idealnym dopełnieniem. Fryzura prezentuje się oryginalnie i bardzo fanazyjnie. Dziewczynka do tej fryzury może mieć założony bardzo delikatny wianuszek, by dopełnić efekt.

 

fryzury_komunijne.jpg

Fryzura komunijna z luźnych rozpuszczonych fal prezentuje się bardzo romantycznie. Dzięki klamerkom jest lekka, zwiewna i dziewczęca. Taka fryzura komunijna to jedna z najchętniej wybieranych propozycji na przyjęcia komunijne w tym sezonie. Może zostać ozdobiona zarówno wianuszkiem komunijnym, jak i opaską, a efekt będzie zniewalający.

 

fryzury_komunijne_1.jpg

Misternie upleciony warkocz to piękna propozycja fryzury komunijnej. Pomysł jest dość prosty do wykonania, a efekt niesamowity. Dzięki poluźnieniu pasm warkocz wydaje się mieć dużą objętość, a włosy dziewczynki być grube i gęste.

 

fryzury_komunijne_1a.jpg

Jak wykonać powyższą fryzurę komunijną? Wykorzystajcie lokówkę bądź papiloty. Długie gęste fale wyglądają świeżo i dziewczęco i co najważniejsze, dodają dziewczynce uroku. Taka fryzura pięknie będzie wyglądała w szczególności na długich włosach. Idealnie komponuje się z sukienką oraz z albą.

 

fryzury_komunijne_1b.jpg

Rozpuszczone włosy spięte z tyłu w luźne upięcie to jedna z bardziej klasycznych propozycji fryzur komunijnych. Fryzurka jest łatwa do wykonania, a dziewczynka wygląda w niej naturalnie i dziewczęco. Takie upięcie wykonanie łapiąc kilka pasm włosów i zaplatając je w luźny warkocz, który następnie spinany jest z tyłu. Prosto, łatwo i zachwycająco.

 

fryzury_komunijne_1bb.jpg

Jeżeli Wasze córeczki nie przepadają za obciążającymi włosy upięciami zdecydujcie się na rozpuszczone włosy. Jest to dobra propozycja szczególnia na Biały Tydzień. Wykorzystując piękną opaskę komunijną przy niewielkim nakładzie pracy stworzycie wspaniałą fryzurę na Komunię. Pamiętajcie, że to córka jest tego dnia najważniejsza i to jej musi być wygodnie.

 

fryzury_komunijne_2.jpg

Dobierany warkocz opleciony wokół głowy to jedna z bardziej okazałych propozycji fryzur komunijnych. Wokół główki został opleciony delikatny warkocz, który dobierany jest z pasem po bokach. Dzięki temu na główce dziecka tworzy się świetny efekt. Fryzura wygląda na skomplikowaną, lecz z łatwością możecie wykonać ją w domowym zaciszu.

 

fryzura_komunijna.jpg

Śliczna fryzurka komunijna w postaci upięcia z warkocza na pewno wywoła efekt WOW nie tylko na córeczce, ale również na gościach komunijnych. Dzięki tej fryzurce córka będzie wspaniale wyglądała w dniu Pierwszej Komunii, a Wy uzyskacie fantastyczne pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

 

fryzura_komunijna_1.jpg

Romantyczna i świeża fryzura komunijna w postaci upięcia z boku wbrew pozorom jest banalnie prosta. Wystarczy, że zbierzecie włosy w boczną kitkę i założycie na główkę wianuszek komunijny. W tym uczesaniu świetnie sprawdzają się zwłaszcza wianki komunijne z rózowymi kwiatuszkami i dodatkiem tiulu.

 

fryzura_komunijna_dla_dziewczynki.jpg

Bardzo klasyczne i eleganckie uczesanie na Pierwszą Komunię ozdobione opaską z białą kokardką. Fryzura jest skromna, ale bardzo elegancka, dzięki czemu pięknie wygląda przy albie bądź skromnej sukience komunijnej.

 

fryzura_komunijna_dla_dziewczynki_1.jpg

Rozpuszczone włosy spięte delikatnie z tyłu to fryzura, która jest bardzo wygodna i nie obciąża włosów. Co ważniejsze - pasuje do niej każdy wianuszek komunijny. Zdecydujcie się na delikatny i naturalny wianek komunijny bądź wykorzystajcie bogato zdobiony wianek z cyrkoniami lub kryształkami, który nada fryzurze charakteru.

 

fryzury_komunijne_2a.jpg

Dwa warkoczyki splecione ze sobą na główce to fryzura komunijna, która z pewnością oczaruje wszystkich gości komunijnych. Fryzura jest misterna i dość trudna w wykonaniu, ale dla takiego efektu zdecydowanie warto się postarać :-)

 

fryzury_komunijne_4.jpg

Kolejne uczesanie na Komunię wykonane z warkoczy. To propozycja, która szczególnie dobrze sprawdzi się w gorące dni. Włosy nie opadają na szyję, dzięki czemu dziewczynka może się ochłodzić. Fryzura jest bardzo wygodna i elegancka.

 

fryzury_komunijne_5.jpg

Klasyczne upięcie z puszczonym lokiem prezentuje się elegancko i nowocześnie. Do takiej fryzurki komunijnej warto wykorzystać wianek komunijny w szpic, który fantastycznie ją dopełni. To propozycja, która spowoduje, że dziewczynka komunijna będzie wyglądać elegancko i dostojnie.

 

fryzury_komunijne_5a.jpg

Delikatne naturalne fale to kolejna propozycja fryzury komunijnej. Uczesanie jest lekkie, świeże i dziewczęce i pięknie wygląda z każdym wiankiem komunijnym.

 

 

fryzury_komunijne_6.jpg

Klamerki z kwiatuszkami mogą stać się wspaniałą ozdobą fryzury komunijnej. Nie trzeba wiele pracy, by wykonać powyższe uczesanie. Dzięki klamerkom kosmyki włosów są spięte po bokach i prezentują się bardzo efektownie. Pozostała część włosów została delikatnie zakręcona, by stworzyć efekt objętości.

 

fryzury_komunijne_6a.jpg

Fryzura komunijna ozdobiona specjalną gałązką do włosów to propozycja, którą docenią nawet najbardziej wymagające dziewczynki. Gałązka do włosów zdobiona perełkami to ekskluzywna alternatywa dla wianka komunijnego. Taką gałązkę można dowolnie doginać, dzięki czemu świetnie sprawdzi się przy rozpuszczonych włoskach oraz przy upięciu.

 

fryzury_komunijne_7.jpg

Koczek wykonany z loków to ciekawa propozycja fryzury komunijnej. Prezentuje się inaczej niż większość fryzurek, dzięki czemu jest bardzo wyróżniająca i ozdobna.

 

fryzury_komunijne_7a.jpg

Powyższa fryzura komunijna to kolejny dowód na to, że czasami prościej znaczy lepiej. Rozpuszczone włosy w połączeniu z bogato zdobionym wiankiem komunijnym tworzą nieprzeładowany duet. Takie uczesanie fantastycznie prezentuje się przy sukience komunijnej oraz przy albie.

 

fryzury_komunijne_8.jpg

Fantazyjny koczek to fryzura komunijna, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Do jej wykonania warto wykorzystać białe spinki i klamerki, które utrzymają ją niezwruszoną podczas przyjęcia komunijnego.

 

fryzury_komunijne_9.jpg

Delikatne fale o naturalnym efekcie to jedna z popularniejszych propozycji fryzur komunijnych na ten rok. Fryzura jest lekka, nieprzeładowana i wygląda bardzo dziewczęco.

 

fryzury_komunijne_10.jpg

Skromne, lecz bardzo eleganckie uczesanie zwieńczone warkoczykiem to propozycja, która spodoba się większości dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii.

 

fryzury_komunijne_11.jpg

Długie kręcone włosy to marzenie większości dziewczynek w wieku komunijnym. Jeżeli Twoja córeczka została obdarzona tak przepięknymi włosami nie obciążaj ich misterną fryzurą komunijną. Najładniej będą prezentować się naturalnie puszczone włoski, spięte delikatnie w kilku miejscach.

 

fryzury_komunijne_13.jpg

Powyższa propozycja to efektowne i eleganckie gładkie upięcie, które zachwyci najbardziej wymagającą mamę. Fryzurka zdobiona jest białymi kwiatuszkami, które dodają jej uroku. Tutaj także można pokusić się o wykorzystanie gałązki do włosów.

 

fryzury_komunijne_14.jpg

Klasyczne upięcie z warkoczem to propozycja, którą wybiorą dziewczynki lubiące modne uczesania. Fryzurka jest wygodna i prezentuje się bardzo elegancko, dzięki czemu idealnie nadaje się na dzień Pierwszej Komunii.

 

fryzury_komunijne_15.jpg

Powyższe uczesanie przepięknie prezentuje się wykonane na włosach delikatnie muśniętych słońcem. Jaśniejsze pasemka wspaniale wyglądają w upięciu, które zostało oplecione wokół główki.

 

fryzury_komunijne_16.jpg

Loki spięte z tyłu to fantastyczna propozycja fryzury komunijnej, która wygląda elegancko i bardzo dziewczęco. Fryzura przypomina oczesanie księżniczek, więc spodoba się dziewczynkom, które interesują się modą. Do takiej fryzury warto wykorzystac biały biżuteryjny wianek komunijny dekorowany kryształkami lub perełkami.

 

fryzury_komunijne_17.jpg

Warkoczyk przechodzący przez całą główkę to misterna propozycja, która spodoba się wielu dziewczynkom i ich mamom.

 

fryzury_komunijne_17a.jpg

Takie upięcie komunijne to propozycja dla najbardziej wymagających. Delikatne loczki upięte zostały w luźny koczek i dodatkowo ozdobione białymi klamerkami z kwiatuszkami.

 

fryzury_komunijne_19.jpg

Koczek to bardzo wygodna i elegancka propozycja fryzury komunijnej. Do takiego uczesania warto wykorzystać przepiękny wianek na kok, który dopełni uczesanie.

 

fryzury_komunijne_20.jpg

Powyższa fryzura komunijna to jedno z ciekawszych upięć. Jest nieprzeładowane i dość lekkie. Takie upięcie łatwo wykonać zboierając kosmyki włosów i łącząc je w gumkę zaplatając efektowny kłos.

fryzury_komunijne_21.jpg

Warkocz owinięty wokół główki to klasyczna propozycja fryzury komunijnej, która jest uwielbiana przez mamy i córki. Taką fryzurę można szybko uzyskać plotąc warkocz i owijając go wokół głowy. Niezbędne do wykonania tego uczesania będą wsuwki i klamerki, które utrzymają całość.

 

fryzury_komunijne_22.jpg

Fryzura komunijna z kokardą to wybór wielu mam i córek na przyjęcie komunijne. Fryzura jest bardzo efektowna i prezentuje się oryginalnie. Takie oczesanie z pewnością zachwyci gości komunijnych, a dziewczynka poczuje się wyróżniona.

fryzury_komunijne_24.jpg

Uczesanie jak na zdjęciu powyżej możecie wykonać wykorzystując specjalnego donuta do koków. Donut powinien zostać opleciony włosami, które następnie należy schować do jego wnętrza. Całość można podpiąć wsuwkami, by fryzura trzymała się na swoim miejscu przez całą uroczystość komunijną. Efekt jest zniewalający!

fryzury_komunijne_25.jpg

Delikatne loki wykonane przy użyciu lokówki bądź papilotów świetnie wyglądają przy dziewczęcym i słodkim wianku komunijnym. Fryzura jest prosta i łatwa do wykonania, a dzięki wykorzystaniu ozdobnego wianka uzyskujemy efekt WOW.

 

fryzury_komunijne_27.jpg

Warkoczyk puszczony z boku głowy to kreatywna i oryginalna propozycja uczesania na Komunię. Fryzura jest wygodna wnoszeniu i nie obciąża włosów. Warto wykorzystać ją przy sukience komunijnej z krótkim rękawem.

fryzury_komunijne_28.jpg

Takie misternie wykonane upięcie komunijne zajmuje trochę czasu, ale efekt jest warty tej pracy. Fryzurka nie musi być zdobiona dodatkowymi elementami takimi jak spinki czy klamerki, by wywierać fantastyczny efekt.

fryzury_komunijne_30.jpg

Koczek ze zdjęcia powyżej można łatwo uzysać wykorzystując girlandy perełkowe do koków. Wystarczy spiąć włosy gumką, a do upięcia zastosowac białe perełki. Nadają mu komunijnego charakteru i sprawiają, że fryzura prezentuje się odświętnie. Idealna, by stosować ją podczas Białego Tygodnia, gdyż jest łatwa i szybka do wykonania.

fryzury_komunijne_31.jpg

Taka fryzurka komunijna zachwyci nie tylko dziewczynkę, ale też mamę. Upięcie zostało misternie wykonane z dbałością o każdy szczegół i ogromną precyzją, dzięki czemu robi ogromne wrażenie.

fryzury_komunijne_29.jpg

Fryzura komunijna z wykorzystaniem kokardy i satynowej wstążki prezentuje się naprawdę uroczo i dziewczęco. Całość jest piękna, fantastyczna i wyjątkowa.

fryzury_komunijne_przyklad.jpg

Loki spięte w delikatną fryzurę to przepiękna propozycja na uczesanie na Pierwszą Komunię.

fryzury_komunijne_przyklady.jpg

Upięcie ze zdjęcia powyżej nie jest trudne do wykonania, a prezentuje się fantastycznie.

 

fryzury_komunijne_przyklad_1.jpg

Fryzura komunijna z gęstych loków to piękna propozycja dla dziewczynki. Jej wykonanie jest stosunkowo proste - zakręćcie włosy na lokówkę lub papiloty i zepnijcie je z tyłu głowy.

fryzyry_komunijne_dla_dziewczynki.jpg

Powyższa fryzura komunijna wykonana została z delikatnych fal, które można uzyskać przy pomocy lokówki bądź papilotów. Loki są sprężyste i pięknie prezentują się luźno spięte z tyłu głowy. To bardzo naturalna i dziewczęca propozycja, która z pewnością spodoba się córeczce.

komunijne_fryzury.jpg

Gładkie upięcie komunijne wykonane przy wykorzystaniu opaski komunijnej to elegancka propozycja dla dziewczynki. Ładnie wygląda przy albie, jak i sukience komunijnej.

przyklady_fryzur_komunijnych.jpg

Delikatne fale lekko spięte w fantazyjną fryzurę komunijną to świeża i bardzo dziewczęca porpozycja. Takie uczesanie wygląda bardzo naturalnie i lekko. Upięcie szczególnie dobrze wygląda przy wykorzystaniu perełkowych girland do zdobienia fryzur.

przyklady_fryzur_na_komunie.jpg

Delikatne upięcie z boku główki ozdobione jedynie delikatnym grzebykiem to minimalistyczna propozycja dla najbardziej wymagającyh. Ta fryzurka komunijna jest prosta, lecz bardzo elegancka. Idealnie prezentuje się w połączeniu z bogatą sukienką komunijną czy prostą albą.

przyklad_fryzur_komunijnych.jpg

Fryzura komunijna z wykorzystaniem ozdoby w postaci diamemu to propozycja dla małych księżniczek. Rolę diademu może spełniać również biżuteryjna opaska czy dekoracyjna gałązka do włosów. Dzięki upięciu uczesanie jest wygodne i eleganckie.

uczesanie_na_i_komunie.jpg

Słodkie i urocze dwie kiteczki to także pomysł na fryzurę komunijną. Takie uczesanie jest bardzo dziewczęce i podkreśla naturalność dziewczynki. Do tej fryzury komunijnej można wykorzystać różnokolorowe satynowe tasiemki, które wplecione między pasma włosów dodają fryzurze uroku.

uczesanie_na_komunie.jpg

To uczesanie zaskoczy wszystkich. Warkoczyki uplecione z tyłu głowy w kształt serduszka to jedna z ciekawszych fryzur komunijnych. Misternie upleciona pięknie zaprezentuje się na zdjęciach z Komunii Świętej.

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się