Najpiękniejsze wianki komunijne jak z żywych kwiatów

Organizując przyjęcie komunijne warto zadbać nie tylko o komunijne dekoracje stołu i pomieszczenia, ale również o dodatki dla dziecka. Zarówno dziewczynka, jak i chłopiec w dniu Komunii powinien wyglądać schludnie i elegancko. Niezwykle ważną rolę odgrywają tutaj dodatki komunijne dla dziecka, takie jak sukienka czy alba, eleganckie buciki, mucha oraz wianki komunijne.

 

Duże pole do popisu mają zwłaszcza rodzice dziewczynek. Dziewczynki komunijne chcą w dniu Komunii poczuć się wyjątkowo, więc dla nich szczególnie ważne będą dodatki. Jednym z kluczowych dodatków dla dziewczynek są wianki komunijne lub opaski, które można wykorzystać nie tylko na uroczystości komunijnej, ale również podczas całego Białego Tygodnia.

 

Jak wybrać wianek komunijny, by był dobrze dopasowany?

Przede wszystkim warto dobrać go do fryzury komunijnej. Wianek nie powinien jej przytłaczać, ale dodawać uroku i idealnie ją uzupełniać. W zależności od wybranej fryzury można zdecydować się na wianek komunijny, wianek na kok lub opaskę komunijną. Warto zwrócić uwagę na to, by wianki komunijne posiadały regulację. Regulacja występuje zazwyczaj z tyłu wianka pod kokardą. Polega na zmniejszeniu lub zwiększeniu obwodu przy pomocy drucika. Dobry wybór to wianki umieszczone na giętkich gałązkach, które można swobodnie modelować.

 

W sezonie komunijnym 2022 modne są przede wszystkim wianki komunijne w naturalnym stylu, przypominające wianki na Komunię z żywych kwiatów. Sklepy z wiankami komunijnymi oferują mnóstwo przepięknych propozycji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dużą popularnością cieszą się piękne i dziewczęce wianki komunijne z elementami bieli, różu i zieleni. Wyglądają bardzo naturalnie na głowie dziecka. Wianki komunijne najczęściej wykonywane są z drobnych kwiatuszków, niekiedy przeplatanych większymi. Często używane kwiaty to różyczki, kalie, margaretki czy konwalie. Zdarzają się również wianki zdobione elementami biżuteryjnymi takimi jak cyrkonie, perełki czy kryształki. Te wianki wyglądają bardzo ekskluzywnie i bogato i przepięknie mienią się w słońcu.

 

wianek komunijny dla dziewczynki

Wianek komunijny dla dziewczynki

wianek komunijny dla dziewczynki

WIANEK komunijny delikatny

 

Nieregularne wianki komunijne na giętkich gałązkach to ostatni trend mody w dekoracjach komunijnych.

Sklep z wiankami komunijnymi ZlotyAniol.pl ma w swojej ofercie mnóstwo różnych propozycji bardzo świeżych wianków komunijnych. Nieregularnie umieszczone kwiaty, giętka gałązka z drobnymi dodatkami, delikatne kokardki z szyfonowych wstążek oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że taki wianek komunijny to must have na 2022.

Poza tradycyjnymi wiankami komunijnymi warto zdecydować się także na wianek na kok. Jeżeli koczek będzie fryzurą na Komunię dziewczynki wianek na kok to idealny wybór. Giętki i elastyczny da się łatwo dopasować do wielkości fryzury i sprawi, że całość będzie wyglądała fantastycznie.

 

Na Biały Tydzień szczególnie polecamy opaski komunijne.

To świetna alternatywa dla wianka, którą można łatwo zastosować, by uzyskać elegancki efekt. Opaski komunijne są niedrogie, więc można zdecydować się nawet na dwie lub trzy różne opcje, by za każdym razem efekt był inny.

 

opaski komunijne dla dziewczynki

opaski komunijne dla dziewczynki

 

Warto również zwrócić uwagę na to, by wianek komunijny wybierać wraz z córeczką. Oczywiście powinien on trafiać w gust mamy, ale to właśnie dziewczynka będzie go nosić. Dziewczynkom podobają się zwłaszcza propozycje z dodatkiem różu, który fantastycznie komponuje się z białymi dodatkami.

 

W sklepie komunijnym ZlotyAniol.pl można znaleźć najpiękniejsze wianki komunijne w świetnych cenach, które z trudem można odróżnić od wianków z żywych kwiatów. Bogaty wybór, różne zdobienia i precyzja wykonania powoduje, że wianki komunijne są tak często i chętnie wybierane.

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się