Najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest 2022

Jednym z najważniejszych elementów dekoracji są zaproszenia. To pierwsza wzmianka z motywem przewodnim naszej uroczystości. Zaproszenia na Chrzest są dosyć popularne i występują w wielu wzorach, kolorach i formach. Najnowsze trendy na Chrzest 2021 pokazują, że wraca klasyka. Proste, estetyczne zaproszenia będą królowały w tym sezonie. Florystyczne elementy grafiki - styl boho - zagoszczą we wszystkich elementach dekoracji na Chrzest. Klasyczna biel ze złotem jako kolory wiodące i idealnie wpasowujące się w charakter tej ważnej uroczystości. Najczęściej występującymi motywami są wózeczek, aniołek, małe stópki i elementy natury. Tradycyjnie wybieraną opcją są typowe zaproszenia do wypisania ręcznego. Coraz częściej jednak pojawiają się zaproszenia na Chrzest personalizowane. Dzięki nim nasze powiadomienia staną się bardzo oryginalne i na pewno zapadną w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Warto na początku wybrać motyw przewodni naszej uroczystości i nim się kierować również przy wyborze zaproszeń.

Eleganckie zaproszenia na chrzest dziecka

Zaproszenia na chrzest do wypisania

Tradycyjną wersją wszelkich zaproszeń są te do wypisania ręcznego. Jest to najprostszy, lecz niekoniecznie najwygodniejszy sposób. Gdy nie macie wielu gości do zaproszenia problem nie jest tak wielki, jeśli jednak planujecie większą imprezę wypisanie kilkudziesięciu zaproszeń może być wyzwaniem. Zabiera to również niezbędny czas na przygotowania całej uroczystości, a jak wiemy przed Chrztem takich jest wiele. Decydując się na zaproszenia na Chrzest do wypisania otrzymujecie gotowy tekst z wolnym polem do uzupełnienia wszelkich danych. Dodatkowo w środku znajduje się przepiękny cytat Jana Pawła II: "Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego.". Razem tworzą piękną całość, tworzona na grubym papierze. Dostępne różne warianty kolorystyczne i graficzne dają duże pole do popisu i możliwości wyboru. Do każdego zaproszenia dołączana jest koperta. Komplety pakowane są po 10 szt., co czyni z tego atrakcyjną ofertę.

Zaproszenia na chrzest personalizowane

Chcecie zaprosić dziadków, rodziców chrzestnych w wyjątkowy sposób? Wybierając zaproszenia na Chrzest personalizowane z pewnością ich zaskoczycie. Mając do wyboru szeroką gamę wzorów i kolorów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Bardzo ważny w zaproszeniach jest ich tekst. W tej opcji macie możliwość napisania własnej treści przez co są bardzo oryginalne i wyjątkowe. Należy więc dokładnie przemyśleć treść zaproszeń, aby nie popełnić żadnej gafy i błędu. Po wyborze stylu i napisaniu  tekstu otrzymujecie komplet zaproszeń utworzonych według własnych preferencji z kopertami z pasującą grafiką i naklejkami do zamknięcia ich. Całość świetnie się prezentuje. Zaproszenia personalizowane są również bardzo modne w tym sezonie, więc jeżeli chcecie podążać za trendami to jest to najlepsza oferta jaką możecie wybrać. Złocone elementy lub roślinne wykończenia przepięknie będa wyglądać w połączeniu z resztą dekoracji na Chrzest, sprawiając, że Wasze przyjęcie stanie się niezapomniane. 

Personalizowane zaproszenia na Chrzest z motywem wózeczka

Eleganckie personalizowane zaproszenia na Chrzest z uroczą grafiką wózeczka

Najmodniejsze zaproszenia na chrzest z motywem złotych stópek

Klasyka powraca do trendów a z nią prosta kolorystyka - biel i złoto. Biel jako symbol czystości występuje w wielu elementach Chrztu, rozpoczynając na szatce, kończąc na obrusie. Jest nieodzownym liderem jeżeli chodzi o uroczystości kościelne. Kolekcja dekoracji na Chrzest Złote Stópki właśnie w odcieniach bieli i złota to przykład na urządzenie Chrztu Świętego. Klasyka połączona z elegancją, uniwersalna i dla chłopczyka i dziewczynki. W całej kolekcji pojawiły się wszelkie potrzebne dekoracje i akcesoria na Chrzest m. in. właśnie zaproszenia. Dostępne w dwóch wariantach - klasyczne i personalizowane. Zaproszenia na Chrzest do wypisania ręcznego są rozkładane jak tradycyjna kartka z przepiękną grafiką złotych stópek. W środku widnieje cytat oraz treść zaproszenia. Do kompletu otrzymujecie białe koperty. Całość prezentuje się okazale, lecz zarazem skromnie. Wersja personalizowanych zaproszeń jest nieco bardziej rozbudowana. Otrzymujecie kartę z Waszą treścią, wcześniej przesłaną do Nas, kopertę z odpowiadającą grafiką oraz naklejkę do zamknięcia jej. Jeżeli jesteście kreatywni i macie podstawowe zdolności pisarskie jest to zdecydowanie opcja dla Was.

Eleganckie zaproszenia na Chrzest dziecka z motywem złotych stópek

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z motywem złotych stópek

Zaproszenia na chrzest z kwiatowym motywem

Moda na zaproszenia na Chrzest boho wraca do nas z przytupem. Coraz częściej pojawiają się florystyczne, naturalne akcenty na wszelkiego rodzaju dekoracjach. Kolekcja Delikatne Kwiaty jest tego świetnym przykładem. Delikatne białe kwiatuszki i zielone gałązki są bardzo subtelne i uniwersalne dla obu płci. Całe połączenie kolorystyczne tej kolekcji jest bardzo ciekawe. Biel, zieleń i miedziane złoto świetnie ze sobą współgrają, tworząc bardzo naturalną i oryginalną kompozycję. Zaproszenia na Chrzest Delikatne Kwiaty są przedstawione z motywem krzyża otoczonego roślinami. Do zaproszeń klasycznych dołączana jest również biała wstążka oraz koperta. Trochę inna forma wyróżnia te zaproszenia na tle pozostałych. Personalizowane z kolei prezentują się podobnie technicznie do pozostałych z innych kolekcji. Białe koperty z elementami roślinnymi i karty z krzyżem tworzą piękna całość, która na pewno zachwyci każdego zaproszonego.

Kwiatowe zaporszenia na Chrzest dziecka

Piękne zaproszenia na Chrzest z kwiatowym motywem

Piękne zaproszenia na chrzest dla dziewczynki

Kiedy chcecie bardziej podkreślić płeć dziecka w dekoracjach na Chrzest, warto sięgnąć po kolekcje nieco bardziej sprecyzowane. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki występują w przeuroczej kolekcji Subtelny Róż. Dalej dominuje natura i motyw kwiatów, tym razem jednak w odcieniach delikatnego różu. Piękna i elegancka oferta idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu na pewno będecie na czasie i nie popełnicie dekoracyjnego faux pas. Zaproszenia na Chrzest do wypisania ręcznego dla dziewczynki występują z różową wstążką i kopertą. Grafika delikatnego wianuszka z różowych kwiatów stawia na klasykę i subtelność, przez co idealnie pasuje na Chrzest dla małej księżniczki. Zaproszenia personalizowane posiadają dodatkowe zdobienia na rogach karty z tekstem, uzupełniając całość. Koperta, której wnętrze jest pięknie ozdobione bogatymi, pastelowymi kwiatami również uatrakcyjnia ten wybór. Jeżeli stawiacie na elegancję w nowoczesnym wydaniu to ta kolekcja jest właśnie dla Was.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Różowe zaproszenia na Chrzest dziewczynki

Wyjątkowe zaproszenia na chrzest dla chłopca

Zostając w tematyce zaproszeń boho mamy świetną propozycję dla chłopca. Kolekcja “Chłopiec w Kwiatach” prezentuje cudowną grafikę małego, śpiącego chłopczyka w otoczeniu kwiatów. Całość jest utrzymana w biało-błękitno-brzoskwiniowej kolorystyce, która cudownie się ze sobą łączy, tworząc kolekcję bardzo subtelną i wyjątkową. Zaproszenia występują jedynie w formie do wypisania. Zestaw dziesięciu zaproszeń wraz z wstążkami i kopertami bedzie świetna propozycją dla tych rodziców, którzy organizują małe przyjęcie dla najbliższych z rodziny, aby świętować ze swoim maluszkiem. Estetyka tych zaproszeń jest bardzo klasyczna i pięknie się prezentuje wraz z pozostałymi elementami dekoracji z kolekcji.

Niebieskie zaproszenia na chrzest chłopca

Zaproszenia na Chrzest chłopca w błękitnej, zielonej i szarej kolorystyce

Zaproszenia na Chrzest Święty to bardzo istotny element dekoracji. Zaczynając przygotowania należy odpowiednio się przygotować i skomponować je z całą stylistyką uroczystości. Na rynku dostępne jest wiele wariantów takich zaproszeń. Coraz modniejsze stają się jednak zaproszenia personalizowane, do których samodzielnie możecie napisać tekst, a niekiedy nawet wkleić zdjęcie dziecka. Najnowsze trendy jednoznacznie ukazują powrót klasyki, elegancji i roślinnych wzorów, dlatego nasze kolekcje Złote Stópki czy Subtelny Róż świetnie się w nie wpasowują.

Zobacz wszystkie zaproszenia na Chrzest:

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się