Najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest dziecka

Chrzest Święty dziecka to zaraz po narodzinach jedno z najważniejszych wydarzeń. Zazwyczaj organizujemy Chrzest w gronie najbliższych osób. Niezależnie od tego, czy przyjęcie z okazji Chrztu odbywa się w domu czy w lokalu warto się odpowiednio do niego przygotować. O elegancki klimat i cudowną atmosferę zadbają przede wszystkim dodatki, takie jak serwetki na Chrzest, balony, dekoracje stołu i wnętrza. Warto zaopatrzyć się także o podziękowania dla Rodziców Chrzestnych oraz dla wszystkich gości. Najważniejsze są jednak zaproszenia na Chrzest. To właśnie dzięki nim możemy zaprosić gości w elegancki sposób i zadbać o to, by przygotowali się do naszej uroczystości. Jeżeli interesuje Was, jakie zaproszenia na Chrzest są aktualnie najmodniejsze i kiedy najlepiej je wręczyć zapraszamy do czytania!

Kiedy wręczyć zaproszenia na Chrzest?

zaproszenia na Chrzest ZlotyAniol.pl

Zaproszenia na Chrzest ze sklepu ZlotyAniol.pl

 

Zaproszenia na Chrzciny należy wręczyć odpowiednio wcześniej, by każdy z gości mógł zarezerwować sobie termin na uroczystość. Możemy zrobić to osobiście lub drogą pocztową. Warto zdecydować się już na takie zaproszenia, które posiadają w komplecie koperty – zdecydowanie ułatwi to wysyłkę. Wśród zaproszeń na Chrzest możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje: zaproszenia uniwersalne oraz zaproszenia personalizowane. Uniwersalne to opcja do samodzielnego wypisania nazwisk gości, a także najważniejszych informacji. W wersji personalizowanej znajdziemy już gotową nadrukowaną całość. Te zaproszenia prezentują się naprawdę ekskluzywnie i mimo, że ich cena jest wyższa od uniwersalnych, zdecydowanie warto w nie zainwestować.

 

Jakie zaproszenia są aktualnie najmodniejsze?

 

Jakie zaproszenia na Chrzest są najmodniejsze w tym sezonie? Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim zaproszenia w minimalistycznym stylu. Na uznanie zasługują zwłaszcza zaproszenia na Chrzest w biało-złotej kolorystyce dekorowane motywem dziecięcych stópek. Pierwsza propozycja to uniwersalne zaproszenia do samodzielnego wypisania wydrukowane na grubym papierze wysokiej jakości. W komplecie znajdują się białe koperty, a wszystkie ważne informacje należy uzupełnić samodzielnie. Do nich warto dobrać zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych, wykonane w bardzo ekskluzywnym stylu, sprzedawane w komplecie ze złotymi kopertami. Prezentują się bardzo luksusowo i pozwolą wyróżnić Chrzestnych już podczas zapraszania wszystkich gości. Następna propozycja do samodzielnego wypisania to zaproszenia ze złotymi stópkami w wersji ze złoceniem. Stópki oraz napis zostały wyzłocone, dzięki czemu fantastycznie połyskują. Wypukły nadruk prezentuje się naprawdę bardzo ekskluzywnie i elegancko. Jeżeli zależy Wam na gotowych do wręczenia, już wypisanych zaproszeniach warto zdecydować się na wersję personalizowaną. W tych zaproszeniach wszystkie informacje są już nadrukowane, a dołączona do zestawu koperta z graficznym wnętrzem oraz naklejka do zamknięcia kopert tworzą cudowną całość.

zaproszenia na Chrzest złote sópki

Uniwersalne zaproszenia na Chrzest z motywem Złotych Stópek

zaproszenia dla chrzestnych

Zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych z motywem stópek

 

Druga propozycja w minimalistycznym stylu to zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem. Gałązka eukaliptusa prezentuje się bardzo świeżo i przepięknie wpisuje się w najnowsze trendy. Eukaliptus można zobaczyć bardzo często w bukietach na stołach czy w dekoracyjnych wiankach w dekoracjach wnętrza. Dlatego ta propozycja tak pięknie wpisuje się w popularne obecnie klimaty.

zaproszenia na Chrzest z eukaliptusem

Zaproszenia na Chrzest z gałązką eukaliptusa

 

Kolejne bardzo ładne zaproszenia na Chrzest to opcja dekorowana motywem złotego anioła, który trzyma w dłoniach gołąbka. Zaproszenia na Chrzest Złoty Anioł przewiązane są ślicznymi wstążeczkami w odcieniach bieli i złota, które pięknie je dopełniają. Z pozoru bardzo prosty motyw prezentuje się pięknie i elegancko.

zaproszenia na Chrzest Złoty Anioł

Zaproszenia na Chrzest ze złotym Aniołkiem

 

Jakie zaproszenia na Chrzest wybrać dla dziewczynki?

 

Jeżeli zależy Wam na zaproszeniach na Chrzest dziewczynki warto zdecydować się na te w odcieniach różu. Różowy kolor nadal jets bardzo popularny wśród dekoracji na Chrzest, podkreśla niewinność dziecka i wspaniale pasuje dla dziewczynki. Idealnym wyborem będą zaproszenia na Chrzest o przepięknej nazwie Dziecięca Niewinność. Przedstawiają one malutką słodką dzidzię umieszczoną w kwiatowym wianuszku. Delikatne kwiatowe zdobienia w pastelowych barwach oraz jasnoróżowe wstążeczki pięknie dopełniają całość. Zaproszenia są otwierane, a w komplecie znajdują się białe koperty.

 

zaproszenia na chrzest dziewczynki

14712_1.jpg

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki w pastelowych odcieniach

 

Druga opcja typowo dla dziewczynki to zaproszenia z motywem wózeczka. Delikatny pastelowy odcień różu i nadruk białego wózeczka to urocza i słodka propozycja na Chrzciny. Zaproszenia te idealnie uzupełniają całą kolekcję na Chrzest Różowy Wózeczek. Podobne są także zaproszenia na Chrzest z aniołkiem. Motyw aniołka to świetny wybór dla dziewczynki. Nie tylko zaproszenia, ale też pozostałe dodatki z kolekcji z Aniołkiem pozwolą stworzyć wyjątkową kompozycję.

14429_0.jpg

Zaproszenia na Chrzest z wózeczkiem

 

Jeżeli zależy Wam na świeżych zaproszeniach na Chrzest utrzymanych w bardzo naturalnym klimacie idealnym wyborem będą zaproszenia Delikatne Kwiaty lub Białe Kwiaty. Te dwie propozycje pasują zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Ich naturalny wydźwięk i świeże zdobienia sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle subtelnie. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze wysokiej jakości, wewnątrz dekorowane dopasowanymi do okładki grafikami. Całość wygląda pięknie i delikatnie.

14428_0.jpg

Zaproszenia na Chrzest Białe Kwiaty

 

 

Jakie zaproszenia będą odpowiednie dla chłopca?

 

Dla chłopca idealne będą natomiast zaproszenia w odcieniach błękitu. Propozycja z kolekcji Błękitny Wózeczek oraz Niebieski Aniołek świetnie podkreśli charakter Chrztu Świętego. Oba zaproszenia można zamówić zarówno w wersji do samodzielnego wypisania, jak i tej w pełni spersonalizowanej, która posiada w komplecie koperty z kolorowym wnętrzem i naklejki do zamknięcia kopert.

14430_0.jpg

12869_3.jpg

 

Piękne propozycje zaproszeń w prostym eleganckim stylu

 

Dwie kolejne propozycje zaproszeń na Chrzest spodobają się przede wszystkim fanom minimalizmu i prostego, ale eleganckiego stylu w naturalnym wydaniu. Zaproszenia dekorowane wianuszkiem z konwaliami o pięknej nazwie Lily of the Valley to cudowna propozycja dla dziewczynki i chłopca. Świeże i delikatne wyglądają bardzo naturalnie, a zielone gałązki i kwiaty konwalii tworzą idealną kompozycję. Bardzo subtelne i eleganckie są również zaproszenia na Chrzest z gołąbkiem, który trzyma w dziobku złotą gałązeczkę. Połączenie bieli, złota i szarości świetnie trafia w gusta i wpasowuje się w najnowsze trendy.

14496_0.jpg

 

Przykłady zaproszeń personalizowanych

Zaproszenia na Chrzest personalizowane dla dziewczynki

14066_0.jpg

14073_0.jpg

 

Jak widać zaproszenia na Chrzest Święty dziecka mogą być naprawdę różne. Uniwersalne, dekorowane kwiatowymi motywami, świętymi symbolami czy te w pełni spersonalizowane pozwalają zaprosić gości na Chrzciny w elegancki i bardzo piękny sposób. W sklepie internetowym ZlotyAniol.pl znajdziecie piękne propozycje zaproszeń na Chrzciny maluszka. Zapraszamy!

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się