Prośby o bycie Chrzestnym

Najważniejszymi osobami po maluszku w tym wyjątkowym dniu są rodzice chrzestni. Warto w ciekawy sposób poprosić Waszych najbliższych o przyjęcie tej bardzo ważnej funkcji. Coraz modniejsze stają się prośby o bycie chrzestnym przedstawione w oryginalny i magiczny sposób. Często spotykamy kartki ze zdrapkami, pudełeczka i personalizowane kartki. Z pewnością zachwyci to Waszych bliskich i nie sposób będzie odmówić prośbie, wyartykułowanej w taki sposób. Dzięki swojej wyjątkowej formie, przedmioty na pewno zapadną w pamięć przyszłym chrzestnym i staną się wyjątkową pamiątką na długie lata.

Wyjątkowe prośby o bycie Chrzestnym zdrapki

Naszym bezwzględnym bestsellerem są zdrapki. Wyrażając prośbę w tak wyjątkowy sposób z pewnością wywołacie furorę i nie sposób będzie odpowiedzieć “nie” na Wasze zapytanie. Kartka ze złotym serduszkiem-zdrapką prezentuję się z klasą i elegancją. Motyw złotych stópek idealnie wpasowuje się w resztę dekoracji z tej kolekcji tworząc piękną całość, zaczynając już na prośbach dla chrzestnych. Uniwersalność tej wersji sprawia, że świetnie nadaje się zarówno na Chrzest dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Na pierwszej stronie kartki widnieje piękna grafika złotych stópek i napis “Kochana Ciociu/Wujku, mam do Ciebie pytanie…”. W środku cudowny napis o Matce Chrzestnej/Ojcu Chrzestnym i zdrapka w kształcie serca z zapytaniem pod spodem. Taka forma na pewno zachwyci Waszych gości i będzie piękną pamiątką jeszcze długo po uroczystości. W komplecie znajduje się złota koperta i malutkie serduszko na sznureczku, które pozwoli zdrapać zdrapkę. Jeżeli chcecie użyć bardziej personalizowanej formy, dostępne są piękne warianty kolorystyczne.

Prośba o bycie Chrzestnym zdrapka Złote Stópki

Elegancka prośba o bycie Chrzestnym w formie zdrapki z motywem złotych stópek

Prośba o bycie Chrzestnym dla dziewczynki

Dla dziewczynki świetnie sprawdzi się kartka ze zdrapka z kolekcji Dziecięca Niewinność. Motyw małej, śpiącej dziewczynki w otoczeniu jasnoróżowych kwiatów zachwyci każdego. Dodatkowa grafika kwiatów w narożnikach kartki świetnie zamyka całość, tworząc przeuroczą kompozycję idealnie dla małej księżniczki. W zestawie otrzymujecie różową kopertę i małe serduszko na różowym sznureczku. Całość prezentuje się bardzo wyjątkowo, uroczo i oryginalnie. Nikt nie odmówi Wam na prośbę wyrażoną w taki sposób!

Prośby o bycie Chrzestnym dla dziewczwynki zdrapki

Zdrapka zdobiona grafiką śpiącej dziewczynki różowymi kwiatami

Kwiatowa propozycja próśb dla chłopca

Dla małego mężczyzny idealnie sprawdzi się wersja z kolekcji Chłopiec w Kwiatach. Przepiękna grafika małego chłopca i delikatnych, pastelowych kwiatów w kolorze błękitu i brzoskwini idealnie dopełni całości dekoracji w tej kolorystyce. W środku również widnieje uroczy tekst o chrzestnych i zdrapka w formie złotego serduszka. Jest to definitywnie najbardziej oryginalny sposób, by poprosić najbliższych o zostanie Rodzicami Chrzestnymi. Zdrapka zachwyci każdego, dodając trochę zabawy do tak poważnej kwestii.

Prośba o bycie Chrzestnym dla chłopca zdrapka

Otwierana prośba o bycie Chrzestnym ze zdrapką z niebieskimi kwiatami

Czekoladki z wyjątkowym pytaniem w środku - oryginalna propozycja

Kolejnym bardzo oryginalnym pomysłem będą czekoladki karteczkę z zapytaniem o bycie chrzestnym. Kruchy herbatnik zapakowany jest w przezroczystą folię, która podkreśla wygląd całości. Na pewno jest to bardzo oryginalny sposób, z którym wcześniej nikt się jeszcze nie spotkał. Element zaskoczenia gwarantowany! Czekoladki nie staną się pamiątką ze względu na swój wyjątkowy smak lecz z pewnością zapadnie w pamięci bliskich. Prośba o bycie Chrzestnym w pudełku zachwyci i zauroczy najbliżsyzch. Gdy na Waszym przyjęciu postawicie również na upominki dla gości w formie ciasteczek z wróżbą, świetnie nawiążecie nimi do przekazanych wcześniej próśb, pięknie łącząc całość.

Prośba o bycie Chrzestnym w pudełku

Piękna propozycja prośby o bycie Chrzestnym - pudełeczko z ciasteczkiem

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się