Zaproszenia komunijne - jaki wzór wybrać i kiedy je wręczyć?

Piękne zaproszenia komunijne to dodatek, którego nie możemy pominąć. Najczęściej jest to jedna z pierwszych dekoracji komunijnych, jakie wybieramy. Zaproszenia komunijne są tak ważne, gdyż to one pozwalają zaprosić gości na uroczystość komunijną. Fantastyczne zaproszenia na Komunię w przepięknych wzorach to coś, o czym należy pamiętać.

 

Kiedy wręczać zaproszenia komunijne?

Najlepszą okazją do wręczenia zaproszeń komunijnych są oczywiście spotkania rodzinne. Wiele osób decyduje się wręczać zaproszenia komunijne podczas Wielkiej Nocy. Można również obdarować nimi najbliższych podczas weekendowego obiadu, spotkania urodzinowego lub imieninowego. Oczywiście zaproszenia nie muszą być wręczone osobiście. Można wysłać je pocztą, szczególnie do rodziny, która mieszka daleko od nas.

 

Warto zwrócić uwagę na to, by zaproszenia posiadały w komplecie dopasowane wielkością i stylem koperty. W takim przypadku nie musicie dodatkowo szukać pasujących do zaproszeń kopert. Jeżeli chodzi o same zaproszenia - sporym ułatwieniem jest prośba o potwierdzenie przybycia. Dzięki temu będziecie w stanie dokładnie określić, ile osób na pewno przybędzie na uroczystość komunijną dziecka.

 

Jak wybrać zaproszenia komunijne i na jaki wzór się zdecydować?

W tym roku największą popularnością cieszą się biało-srebrne zaproszenia komunijne. Zaproszenia na Komunię w szarym kolorze zdobione białą Hostią to tegoroczny hit, który jest najczęściej wybierany przez mamy i dzieci. Zaproszenia ze Srebrną Hostią występują w wersji do wypisania oraz w wersji z pełną personalizacją, w której można umieścić nazwiska gości, imię dziecka i wszelkie niezbędne informacje.

 

zaproszenia komunijne Srebrna Hostia 

Popularne w 2022 roku są także zaproszenia komunijna z motywem białej koronki na jasnobrązowym tle. Kolekcja Vintage Lace to subtelna i delikatna propozycja, która idealnie wpisuje się w komunijny klimat.

 

zaproszenia komunijne z koronką

zaproszenia komunijne personalizowane 

 

Na Komuniach 2022 powinny znaleźć się również zaproszenia komunijne w minimalistycznym stylu dekorowane ascetycznymi wzorami. Zaproszenia z motywem gałązek konwalii układający się w delikatny wianuszek z kolekcji Lily of the Valley będą strzałem w dziesiątkę.

 

zaproszenia komunijne w minimalistycznym stylu

 

Sklepy z zaproszeniami komunijnymi oferują bardzo wiele rodzajów zaproszeń komunijnych, dzięki czemu możecie dopasować je do kolorystyki przyjęcia czy nawet motywu przewodniego. W modzie są zaproszenia komunijne z tym samym motywem graficznym, co pozostałe dekoracje. Wybór takich zaproszeń robi wielkie wrażenie na gościach. Jeżeli urządzacie Komunię w odcieniach bieli i granatu warto wybrać idealnie dopasowane zaproszenia komunijne z kolekcji Granatowe Anemony. Jeżeli natomiast urządzanie Komunię dziewczynki w biało-różowej kolorystyce zdecydujcie się na pastelowe zaproszenia komunijne z dziewczynką.

 

zaproszenia komunijne z granatowymi anemonami 

zaproszenia komunijne z dziewczynką

Rodzicom dzieci komunijnych najbardziej podobają się zaproszenia komunijne w kształcie kwadratu. Są eleganckie, proste i ponadczasowe. Z takich zaproszeń proponujemy klasyczne w kolorystyce biało-złotej lub biało-srebrnej. Bardzo podobają się zaproszenia komunijne z motywem złotego kielicha lub srebrne zaproszenia z Hostią. Dużym powodzeniem cieszą się także delikatne zaproszenia komunijne z konwaliami z okładką z pięknym połyskiem. W tym roku modne są również zaproszenia komunijne z kwiatowymi motywami, które warto wybrać na przyjęcie komunijne dziewczynki.

 

Zaproszenia komunijne ze sklepu komunijnego ZlotyAniol.pl odznaczają się wysoką jakością wykonania, świetnym papierem oraz pięknymi wzorami. Możliwość spersonalizowania zaproszeń sprawi, że możecie dopasować je do swoich potrzeb.

P.S Jeśli poszukujesz zaproszeń na chrzest koniecznie zapoznaj się z artykułem "Zaproszenia na Chrzest, które wzruszą Twoich bliskich!". 

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się