Zaproszenia na Chrzest, które wzruszą Twoich bliskich!

Chrzest Święty jako pierwszy z sakramentów przyjmowany jest przez wiele dzieci, w tym Wasze. Jest to ważna chwila i rodzicom szczególnie zależy, by wszystko przebiegło bez przeszkód i w wyjątkowej atmosferze. Samo przyjęcie po sakramencie jest miłym gestem, który docenią rodzina i najbliżsi znajomi. Jak odpowiednio zaprosić, tych, na których Wam zależy? Jednym z uroczych i wzruszających sposobów są papierowe zaproszenia. Wykonane na papierze wysokiej jakości są eleganckie i trwałe. Pozwolą w pełni cieszyć się bliskim z nadchodzącego wydarzenia, a po nim samym będą swoistą pamiątką z tego dnia. Możesz dostosować je do płci dziecka lub wybrać uniwersalne – wszystko zależne jest od pomysłowości i koncepcji, w jakiej przygotowywane jest przyjęcie. Dziś przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpiękniejszych zaproszeń, dostosowanych do najnowszych trendów. Uczyń Chrzest Święty wyjątkowym wydarzeniem razem z nami!

 

Na początku pragniemy pogratulować Wam nowego, wspaniałego życia, które pojawiło się w rodzinie. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Wasze maleństwo w zdrowiu może się rozwijać i przeżywać coraz to nowsze, piękne chwile. Jednym z nich jest dostąpienie sakramentu Chrztu Świętego. Jest to pierwszy sakrament, który pozwala zmyć grzech pierworodny. Ceremonia stanowi też okazję do wspólnego celebrowania cudu, jakim jest rozpoczęcie życia nowego członka rodziny. Towarzysząca temu atmosfera szczęścia i miłości gwarantuje niesamowite wspomnienia. W sklepie zlotyaniol.pl znajdziecie wspaniałe zaproszenia, które pozwolą w godny i nietuzinkowy sposób zaprosić rodzinę, przyjaciół, znajomych – wszystkich tych, bez których przyjecie z tej okazji, byłoby niekompletne. Wśród bogatego asortymentu, jakim dysponuje nasz sklep internetowy, możemy zaoferować Wam zarówno zaproszenia personalizowane, jak i te neutralne. Barwy, w których wykonane są zaproszenia na Chrzest Święty, występują w neutralnej bieli, różu dla dziewczynek oraz niebieskim dla chłopców.

Zaproszenie na chrzest Błękitne

Zaproszenie na chrzest Błekitny Wózeczek

Wspaniałe motywy zdobnicze pozwolą na odpowiednią i spójną aranżację zarówno samego zaproszenia, jak i całego przyjęcia. Style nawiązują do niewinności i czystości dziecka, wspaniałego daru, jaki dane Wam jest doznać.

Zaproszenie na chrzest Różowy Wózeczek

Zaproszenie na chrzest Różowy Wózeczek

Wymienić tutaj należy personalizowane zaproszenie na Chrzest Święty z motywem różowego wózeczka. Wspaniale będzie harmonizować z wszystkimi dodatkami na przyjęcie dla Waszych kochanych córeczek. Równie piękne i oryginalne są zaproszenie personalizowane z niebieskim wózeczkiem- podkreślające to, że wychowujecie dzielnego i uroczego chłopca. Proponujemy również zaproszenia przygotowane z myślą o tym wyjątkowym dniu z motywem wózeczka. W tym przypadku również różowy kolor rezerwujemy dla małych kobietek, natomiast niebieski dedykowany jest dla chłopaków – łobuziaków :) Zaproszenia z wizerunkiem uroczego cherubinka w towarzystwie małych gwiazdek to kolejna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty przez sklep zlotyaniol.pl Urocze i słodkie świetnie sprawdzą się podczas zapraszania gości na święto Twojego maluszka. Wspomniane wcześniej zaproszenia z motywem przewodnim różowego lub niebieskiego wózeczka dostępne są bez personalizacji, lecz równie wzruszające i pomysłowe. Pragniemy także przedstawić zaproszenia utrzymane w luksusowej kolorystyce bieli i złota. Przedstawiają one wizerunek gołąbka, znaku pokoju, jedności i wszechogarniającej miłości.

W trosce o wasz komfort i podkreślenie wagi udziału ojca i matki chrzestnej chcemy Wam dostarczyć zaproszenia przeznaczone specjalnie dla nich. Śliczne tłoczenia przedstawiające wyrafinowane ornamenty zachwycą i poruszą osoby, które będą pełnić szczególną funkcję nie tylko w tym dniu, ale też opiekować się Waszą pociechą przez całe dzieciństwo i służyć radą także w dorosłym życiu. Wszystkie proponowane przez nas zaproszenia są bardzo stylowe, na uwagę zasługuje te ze złotą karafką na wodę święconą i bukietem kwiatów – jest to kwintesencja delikatności i czułości, jaką darzy się dziecko. Delikatne i łagodne zarazem zaproszenia na Chrzest Święty z symbolem wózeczka w kolorystyce szaro – niebieskiej cudownie podkreśla charakter przyjęcia i zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Chcemy Wam przedstawić także misternie wykonane zaproszenie ze słodkimi zdobieniami i białym gołąbkiem stworzone na przyjęcie z udziałem dziewczynki. Zachwyca swoim wyczuciem i dbałością o nawet najmniejszy detal. Zaproszenie z wizerunkiem małego bobasa rozczuli każdego zaproszonego i jest cudownie rozkoszne – musicie je mieć! Ostatnia propozycja, która Was zachwyci to białe zaproszenie ze złotymi zdobieniami, które sprawiają, że całość jest elegancka i finezyjna. Trudny wybór? Niezdecydowanym przychodzimy z pomocą :) Poniżej znajdziecie dokładne opisy naszego asortymentu, tak by wybrać te odpowiednie dla Waszych szczególnych gości. Zachęcamy do lektury!

 

Delikatność i urok różowych zaproszeń

Pierwsze zaproszenie dla dziewczynek jakie chcemy wam przedstawić to personalizowane zaproszenie z różowym wózeczkiem. Wykonane są na czerpanym papierze o delikatnej fakturze, zdobione motywem dziecięcego, różowego wózka. Zaproszenie ma kształt kwadratu i jest dwustronne. Z jednej strony znajduje się napis Zaproszenie na Chrzest Święty, z drugiej zaś strony widnieć będzie przesłany przez Was tekst. W komplecie znajduje się najwyższej jakości koperta z kolorowym wnętrzem pasującym do grafiki oraz naklejki do ich zapieczętowania. Wykonana personalizacja pozwoli zaprosić gości w stylowy i elegancki sposób. Równie pięknym zaproszeniem na chrzest dziewczynki jest te z różowym aniołkiem – idealne na przyjęcie dla małej dziewczynki. Ma kształt kwadratu i jest dwustronne.

Zaproszenie na chrzest z różowym aniołkiem (dla dziewczynki)

Zaproszenie na chrzest z rózowym aniołkiem (dla dziewczynki)

Na zaproszeniu możemy również umieścić nazwiska gości według przesłanej przez Was listy. Dzięki modnej grafice i idealnemu dopasowaniu do siebie wszystkich dodatków kompletu oczarują wszystkich najbliższych. Wymiary zaproszenia to 15x15 cm, koperta wynosi 15,5x15,5 cm, natomiast naklejka ma średnicę 5,5 cm. Minimalna ilość zamówienia to 10 sztuk. Chrzest Waszego maluszka nie może się obeść bez zaproszenia z aniołkiem na różowym tle! Wykonane są z wysokiej jakości grubego papieru przez co są niezwykle trwałe. W środku znajduje się cytat Jana Pawła II Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego. Wewnątrz znajdziecie tekst do samodzielnego wypełnienia według wzoru:

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić......

Sz. P. ….................................................

na uroczystość przyjęcia przez............

w dniu..........o godzinie...............

w kościele...................................

Prosimy o potwierdzenie przybycia

Jest to wzruszające i pełne ciepła zaproszenie, które podkreśla wagę uroczystości.

Zaproszenia z różowym wózkiem bez personalizacji jest równie piękne jak jego pierwsza wersja. Trzeba je samodzielnie wypisać co daje niesamowite pole dla waszej kreatywności! Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta. Możecie wypisać w środku informacje takie jak: imię dziecka, imiona i nazwiska gości, datę i godzinę Chrztu Świętego, oraz miejsca, gdzie odbędzie się sakrament i przyjęcie.

Gołąbek będąc symbolem pokoju i pojednania będzie wspaniałym elementem graficznym. Takie są właśnie różowe zaproszenia z tym motywem- poświadczają o pojednaniu dziecka przez udział w sakramencie. Zaproszenie na Chrzest zdobione nadrukiem jasnoróżowych, ornamentowych wzorów oraz gołąbka i kokardki dekorowanych subtelnie brokatem. Jest to elegancki sposób na poinformowania gości o okolicznościach przyjęcia przez dziecko Chrztu. W zestawie znajdują się również koperty do zaproszeń. Ostatnim zaproszeniem dedykowanym na przyjęcia z udziałem dziewczynek jest te wykonane z wizerunkiem małego bobasa na różowym tle. Przedstawia ono zdjęcie śpiącej dzidzi oraz nadrukiem uroczej kokardki i jasnoróżowymi wzorami.

 

Wyrafinowane nieskazitelnie białych zaproszeń

Dobrze wiemy, jak ważni są Rodzice Chrzestni podczas odbywania się samego sakramentu. To przysięga opieki na lata, która owocuje wspaniałą więzią. W trosce o należyte zaproszenie tych niezmiernie ważnych gości przygotowaliśmy dla Was białe zaproszenia skierowane szczególnie do nich. Zdobione złotym gołębiem i napisem Zaproszenie na Chrzest Święty tworzą finezyjną i luksusową papeterię. Wykonane są z wysokiej jakości, trwałego, błyszczącego papieru. By podkreślić drogocenność tych zaproszeń, zawarliśmy na nich kwiatowe ornamenty, które doskonale współgrają z resztą grafiki. To niezbędny dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu. Zamawiając 10 sztuk w opakowaniu, otrzymujecie do każdego zaproszenia pasujące kolorystycznie koperty. Równie eleganckie i zachwycające są zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych z tłoczeniami.

Zaproszenie na ChrzestZaproszenie dla matki Chrzestnej

Na pewno wywołają uśmiech i wzruszenie na ich twarzach w chwili doręczenia :) Okładka zdobiona jest złotymi symbolami Chrztu oraz napisem Zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub odpowiednio Zaproszenie dla Ojca Chrzestnego. W środku znajduje się także cytat Przez swoją Paschę Chrystus otworzył wszystkim ludziom źródła Chrztu. Wymiary złożonego zaproszenia to 9,5 na 16,5 cm, a po złożeniu to 16,5 na 24 cm. Szykowne zaproszenia pozwolą zorganizować całą uroczystość oraz przyjęcie z okazji chrztu. Wykonane są w delikatnej, białej kolorystyce. Zdobione jest białym bukietem kwiatów, karafką na wodę święconą oraz napisem Zaproszenie. Do każdego zaproszenia z 10 sztuk w opakowaniu dołączona jest biała koperta, która odpowiedni zabezpieczy papier. Kompletny zestaw jest gotowy do wręczenia gościom. Ostatnim zaproszeniem jakie pragniemy Wam przedstawić jest te, wykonane z finezyjnym złotym wzorem. Pasuje zarówno na Chrzest chłopczyka, jak i dziewczynki. Zdobione jest nadrukiem złotych ornamentów, delikatnym brokatem oraz wizerunkiem gołąbka i świecy. Znajduje się na nim tekst Zaproszenie na Chrzest Święty. Zaproszenie jest do samodzielnego wypisania i jest cudownym sposobem na poinformowanie gości o przyjęcie przez Wasze dziecko pierwszego sakramentu.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą ofertą zaproszeń na Chrzest Święty przygotowanych specjalnie z myślą o Waszym maluszku :) Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by złożone zamówienia dotarły do Was jak najszybciej i z dbałością o każdy szczegół. Z wszelkimi informacjami odnośnie realizacji zamawianego produktu i dostawy zapoznacie się na stronie sklepu zlotyaniol.pl Zachęcamy również do dzielenia się z nami zdjęciami z tego wyjątkowego przyjęcia. Zadowoleni klienci są nasza największą inspiracją :)

Udostepnij:

Skomentuj

Kod bezpieczeństwa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się