





Podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków na Komunię w eleganckim pudełku. Wewnątrz znajdują się dwa słoiczki z miodem, mleczne czekoladki oraz słodkie lizaki. Całość jest dekorowana personalizowaną karteczką, która sprawia że upominek staje się cudowną pamiątką!
Opis:
Kochana Matko Chrzestna/ Kochany Ojcze Chrzestny/ Kochany Dziadku/ Kochana Babciu
Dzisiaj do I Komunii Świętej przystępuję
i Panu Jezusowi serce swe ofiarowuję.
Za Twą obecność pragnę podziękować
i na pamiątkę upominek podarować.
Wielkość:
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
Proszę pamiętać, że czas przesyłania pieniędzy pomiędzy bankami to 1-3 dni roboczych. Jeśli będą Państwo płacić przekazem pocztowym Poczty Polskiej – księgowanie wpłaty może potrwać nawet do 7 dni roboczych.
Paczki wysyłamy kurierem, jak i wygodną bezkontaktową formą - paczkomatem. Wybierz najlepszą formę dostawy dla siebie. KOSZTY WYSYŁKI:
Ilość zamówionych produktów nie ma znaczenia – za przesyłkę płacą Państwo tylko raz! Wyjątek stanowić mogą jedynie zamówienia z większą ilością szkła, które będą kwalifikowały się na wysyłkę paletową lub na rozbicie na kilka paczek - zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie. |
Proszę się najpierw zalogować.
Zaloguj się
Zostaw opinie