PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnego na Chrzest w skrzynce Z PODPISEM Zestaw Elegancki Ballantines

139,98 zł
Wysyłka: do 7 dni roboczych
Zamów express>>
Zamów zmianę>>

PERSONALIZUJ

Maks. 250 znaków
Maks. 250 znaków


Zamów gotowy upominek w kuferku w męskim stylu. Podaruj Ojcu Chrzestnemu dziecka podziękowanie w drewnianej skrzyni. Wybierz upominek,  z personalizacją na tle eleganckiej grafiki. Prezent zawiera whisky Ballentines, elegancja piersiówkę w jasnym kolorze drewna oraz cygaro wykonane z czekolady w specjalnym papierku.

Opis:

  • skład: wspaniały prezent dla Chrzestnego na Chrzest w drewnianym kuferku składający się z dopasowanych składników ułożonych na wełnie drzewnej w brązowym kolorze, w skrzyni znajduje się karteczka z dopasowaną grafiką, życzeniami oraz spersonalizowanym podpisem 
  • w skład zestawu wchodzi:

1. whisky Ballantines 200ml

2. elegancka piersiówka drewniana w jasnym kolorze

3. czekoladowe cygaro

  • materiał: naturalne drewno
  • nadruk: dopasowana grafika, tekst, personalizacja
  • tekst:

Mój Ojcze Chrzestny
To Ty w dniu mojego Chrztu mnie trzymałeś, swoją miłość i uśmiech mi podarowałeś.
Za to dziś serdecznie Ci dziękuję
I w podziękowaniu prezent Ci daruję.

(imię dziecka) z rodzicami, data 

  • prezent na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego na Chrzest 

Wielkość:

  • 22x16,5cm

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

  • Przy wpłacie na konto, czas realizacji zamówienia liczy się od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu.

Proszę pamiętać, że czas przesyłania pieniędzy pomiędzy bankami to 1-3 dni roboczych.

Jeśli będą Państwo płacić przekazem pocztowym Poczty Polskiej – księgowanie wpłaty może potrwać nawet do 7 dni roboczych.

  • Przy opcji „Za pobraniem”, czas realizacji liczony jest od momentu złożenia zamówienia.

  • Przy każdym produkcie na naszej stronie znajduje się informacja na temat czasu realizacji zamówienia.

Paczki wysyłamy kurierem, jak i wygodną bezkontaktową formą - paczkomatem. Wybierz najlepszą formę dostawy dla siebie.

KOSZTY WYSYŁKI:

  • wpłata na konto: 15,99zł

  • płatność za pobraniem: 19,99zł (płatność za pobraniem nie dotyczy produktów personalizowanych)

  • wysyłka za granicę - tylko kraje Unii Europejskiej: 110zł UWAGA: za granicę nie wysyłamy szkła!

Ilość zamówionych produktów nie ma znaczenia – za przesyłkę płacą Państwo tylko raz! Wyjątek stanowić mogą jedynie zamówienia z większą ilością szkła, które będą kwalifikowały się na wysyłkę paletową lub na rozbicie na kilka paczek - zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie.

   

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się