Spraw, by Twoja córeczka przepięknie wyglądała w dniu Pierwszej Komunii. Jakie dekoracje komunijne wybrac dla dziewczynki?

Dla dzieci przyjmujących sakrament Pierwszej Komunii Świętej to jedno z najważniejszych wydarzeń w ich młodym życiu. Warto zadbać, aby czuły się w tym dniu wyjątkowo. Szczególnie ważne czują się dziewczynki, które noszą w dniu Pierwszej Komunii przepiękne wianki komunijne, eleganckie buciki, rękawiczki czy torebki.

Wianki komunijne to jedne z najpopularniejszych dodatków wybieranych na Komunię Świętą. Wianek komunijny dla dziewczynki powinien być delikatny, świeży i subtelny, by podkreślać jej niewinność. Wianki komunijne na rok 2019 to przede wszystkich ręcznie wykonane propozycje z delikatnych kwiatów. Królują odcienie bieli, jasnego różu i świeżej zieleni.

W propozycjach ze sklepu komunijnego ZlotyAniol.pl znajdą Państwo pełną gamę ręcznie wykonywanych wianków komunijnych oraz niezbędne ozdoby do wykonania fryzury komunijnej takie jak spinki, gałązki czy wsuwki.

Bardzo ważne jest, by dobrze dopasować wianek komunijny do fryzury dziecka. Warto robić to wraz z córeczkę, by sama mogła wybrać którąś z propozycji.

Starannie wykonane i przyozdobione opaski na włosy czy uroczyste spinki pozwolą także nadać fryzurze szyku zachowując przy tym prostotę i skromność odpowiednią do tej uroczystości.

Ważny jest pełen przemyślany strój, do którego można dodać wiele interesujących akcesoriów takich jak np. bolerka i pelerynki, rękawiczki komunijne, odpowiednie rajstopy, podkolanówki czy torebki komunijne.

Do takiej torebki dziewczynka może schować różaniec, książeczkę do nabożeństwa, chusteczkę czy inne przydatne drobiazgi. To nie tylko element praktyczny, który sprawi, że dziecko poczuje się pewniej, ale stanowi także funkcję ozdobną i dopełnia naszą stylizację.

 

Zobacz wianki komunijne, torebki, rękawiczki, pelerynki i inne dodatki komunijne dla dziewczynki ze sklepu komunijnego ZlotyAniol.pl:

Wianki komunijne najlepszy wybór

Wianki komunijne - zobacz w sklepie

Opaski komunijne najlepszy wybór

Opaski komunijne - zobacz w sklepie

koczki, gałązki komunijne

Koczki, gałązki, spinki - zobacz w sklepie

Rękawiczki, pelerynki, rajstopy, bielizna
- zobacz w sklepie

Torebki komunijne, chusteczki
- zobacz w sklepie

dekoracje komunijne ZlotyAniol.pl

Wróć na główną stronę sklepu >>

© 2008-2021 ZlotyAniol.pl