Zaproszenia na Komunię to pierwszy dodatek, o którym myślimy organizując przyjęcie. Jakie zaproszenia komunijne wybrać w 2020 roku?

Zaproszenia na Komunię są bardzo ważne, warto więc wybrać je na spokojnie i wcześniej pooglądać wiele wzorów. Zaproszenia komunijne na 2020 rok to przede wszystkim bardzo eleganckie propozycje zdobione symbolami komunijnymi oraz zaproszenia komunijne z kwiatowym motywem.

W tym roku warto postawić również na personalizowane dodatki. Zaproszenia komunijne z pełną personalizacją, kolorowymi kopertami, graficznie dobranym wnętrzem i naklejką do zamknięcia koperty to coś, na co warto postawić. Tegorocznymi faworytami są przede wszystkim biało-szare zaproszenia z Hostią oraz zaproszenia z motywem białej koronki na jasnobrązowym tle.

Zastanawiasz się, jakie zaproszenia komunijne wybrać i kiedy je wręczyć?

 

zaproszenia komunijne 2020

Najmodniejsze zaproszenia komunijne w wielu wzorach do wyboru

 

Propozycje najpiękniejszych zaproszeń komunijnych znajdziesz w sklepie internetowym ZlotyAniol.pl:

Piękne zaproszenia komunijne
- zobacz w sklepie

zaproszenia komunijne personalizowane

Zaproszenia personalizowane
- zobacz w sklepie

sklep komunijny ZlotyAniol.pl

Wróć na stronę główną sklepu internetowego ZlotyAniol.pl >>

 

Kiedy zaprosić gości na Pierwszą Komunię Świętą?

Pierwszym krokiem przy organizacji przyjęcia komunijnego jest przygotowanie listy gości. Kiedy jest już kompletna możemy przystąpić do szukania zaproszeń komunijnych. Warto to zrobić już w październiku i listopadzie tym bardziej jeśli wybieramy zaproszenia personalizowane. Bierzmy pod uwagę czas realizacji takiego zamówienia. Ręcznie wykonane zaproszenia komunijne potrzebują więcej czasu na przygotowanie, ale dzięki temu są dopracowane w każdym szczególe. Wybierając zaproszenia do wypisania z natychmiastową wysyłką możemy zaprosić gości nawet dwa miesiące przed uroczystością.

Jakie zaproszenia komunijne wybrać na Komunię 2020?

Aktualnie w trendach są wszystkie botaniczne motywy, minimalistyczne zielone akcenty takie jak gałązki eukaliptusa, konwalie, delikatne listki sprawdzą się idealnie. Popularne są także zaproszenia komunijne boho dekorowane motywami kwiatowymi. Wśród nich prym wiodą piwonie, dalie, delikatne kwiaty w pastelowych odcieniach różu, kremu czy fuksji. Jedne z najpopularniejszych wzorów to także zaproszenia komunijne z Hostią, kielichem czy przewiązane wstążką. Pięknie prezentują się ręcznie wykonane zaproszenia na Komunię dekorowane ażurowymi rozetkami i misternie wycinanymi elementami.

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki

Istnieje tyle wzorów zaproszeń, że ciężko wybrac odpowiednie dla chłopca i dziewczynki. Wszystkie wzory neutralne, takie jak Hostia, kielich czy zielone gałązki konwalii pasują na przyjęcia dzieci. Jeżeli chcemy postawić na dziewczęce zaproszenia warto wybrać te dekorowane kwiatami, w szczególności takimi w odcieniach różu jak np. piwonie. Można zdecydować się także na zaproszenia z grafiką dziewczynki. Dla chłopca polecamy zaproszenia komunijne w odcieniach błękitu, granatu i szarości.

© 2008-2019 ZlotyAniol.pl Zapraszamy na nasz instagram!
Zamów newsletter