• Pakiet

KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

Słoiczki z miodem na Komunię
83,94 zł

Jak udekorować stół na Komunię chłopca? Elegancka aranżacja w błękitnych odcieniach

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa okazja, dlatego warto zadbać o piękną i spójną dekorację stołu, która podkreśli uroczysty charakter tego dnia. Jeśli szukasz eleganckiego, gotowego rozwiązania, mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Nasza aranżacja komunijna łączy klasykę z subtelną kolorystyką, tworząc harmonijną i wyjątkową oprawę stołu. W zestawie znajdziesz:

  • serwetki komunijne z kwiatami i kielichem – piękny, sakralny motyw doskonale wpisuje się w klimat uroczystości,
  • błękitne serwetki flizelinowe – duże, eleganckie i praktyczne, dodające lekkości dekoracji,
  • kieszonki na sztućce w kolorze błękitnym – estetyczne i funkcjonalne, podkreślające styl nakrycia.

Dzięki tej gotowej aranżacji zaoszczędzisz czas i stworzysz wyjątkowy wystrój, który zachwyci zarówno gości, jak i głównego bohatera uroczystości. Kup aranżację ze zdjęcia i spraw, by stół na Komunię chłopca wyglądał perfekcyjnie!

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

  • Przy wpłacie na konto, czas realizacji zamówienia liczy się od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu.

Proszę pamiętać, że czas przesyłania pieniędzy pomiędzy bankami to 1-3 dni roboczych.

Jeśli będą Państwo płacić przekazem pocztowym Poczty Polskiej – księgowanie wpłaty może potrwać nawet do 7 dni roboczych.

  • Przy opcji „Za pobraniem”, czas realizacji liczony jest od momentu złożenia zamówienia.

  • Przy każdym produkcie na naszej stronie znajduje się informacja na temat czasu realizacji zamówienia.

Paczki wysyłamy kurierem, jak i wygodną bezkontaktową formą - paczkomatem. Wybierz najlepszą formę dostawy dla siebie.

KOSZTY WYSYŁKI:

  • wpłata na konto: 15,99zł

  • płatność za pobraniem: 19,99zł (płatność za pobraniem nie dotyczy produktów personalizowanych)

  • wysyłka za granicę - tylko kraje Unii Europejskiej: 110zł UWAGA: za granicę nie wysyłamy szkła!

Ilość zamówionych produktów nie ma znaczenia – za przesyłkę płacą Państwo tylko raz! Wyjątek stanowić mogą jedynie zamówienia z większą ilością szkła, które będą kwalifikowały się na wysyłkę paletową lub na rozbicie na kilka paczek - zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie.

   

Zobacz także:

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się