ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt

Świece na stół komunijny
12,98 zł
Ocena:
(1)
Wysyłka: MAX 3 DNI ROBOCZE


Ekskluzywne świece proste na Pierwszą Komunię dekorowane brokatowym paskiem oraz połyskującym emblematem Hostii. Całość prezentuje się fantastycznie i wspaniale sprawdzi się na uroczystości komunijnej. Świece pięknie udekorują stół i pozwolą stworzyć elegancką aranżację.

 Opis:

  • przepiękne długie świece komunijne zdobione Srebrną Hostią oraz brokatowym pasem w srebrnym kolorze

  • świece zostały wykonane w biało-srebrnej kolorystyce - ekskluzywny wygląd

Zastosowanie:

  • doskonałe do dekoracji stołu komunijnego, nadadzą mu eleganckiego charakteru

  • pasują do wszystkich świeczników na proste świece

Wymiary:

  • długość ok. 30cm

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

  • do 7 dni roboczych: dla produktów personalizowanych
  • max 3 dni robocze: dla produktów uniwersalnych

Aby przyspieszyć realizację zamówienia personalizowanego mogą Państwo dokupić usługę EXPRESS - KLIKNIJ TUTAJ

  • Przy wpłacie na konto, czas realizacji zamówienia liczy się od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu.
  • Przy opcji „Za pobraniem”, czas realizacji liczony jest od momentu złożenia zamówienia.
  • Przy każdym produkcie na naszej stronie znajduje się informacja na temat czasu realizacji zamówienia.

 

KOSZTY WYSYŁKI:

  • wpłata na konto: 15,99zł
  • płatność za pobraniem: 19,99zł
  • wysyłka za granicę - tylko kraje Unii Europejskiej: 110zł UWAGA: za granicę nie wysyłamy szkła!

Ilość zamówionych produktów nie ma znaczenia – za przesyłkę płacą Państwo tylko raz! Wyjątek stanowić mogą jedynie zamówienia z większą ilością szkła, które będą kwalifikowały się na wysyłkę paletową lub na rozbicie na kilka paczek - zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie.

Paczki wysyłamy kurierem, jak i wygodną bezkontaktową formą - paczkomatem. Wybierz najlepszą formę dostawy dla siebie.

   
Dotarły do mnie świece proste dekrowane emblematem srebrnej Hostii, ktore użyję do dekoracji stołu Komunijnego mojego syna. Świetna jakość wykonania. Świece bardzo dobrze zabezpieczone, dotarły do mnie w jednym kawałku.

Zobacz także:

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się